Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajúdás kezdődhet székelési...

Vajúdás kezdődhet székelési inger szerű fájdalommal?

Figyelt kérdés
Bocsánat, ha buta kérdés, de 5 nappal ezelőttre voltam kiírva. Semmiféle fájásom idáig nem volt, fél órája ilyen fura fájdalomra ébredtem. Olyan mint amikor erős székrekedése van az embernek és olyan fájdalmas bélgörcsei vannak, nem tudom jobban leírni. Azt hittem wc-re kell mennem, de nem jön semmi és nem is érzem, hogy lenne ott lent valami, ami jönne csak nehezen, tök üres a végbelem (már bocsi a részletekért) Ami viszont feltűnt,hogy amikor jön egy ilyen "bélgörcs" , akkor brutál bekeményedikba hasam, teljesen ki lehet tapintani a babát közben, tök fura (idáig nem keményedtem, ezert nekem ez furi és új). Fél òrája tart, 4x volt, nem rendszeres időközönként. Lehet ez vajúdás, vagy tényleg csak a beleim szórakoznak? Amúgy nem vagyok székrekedéses, ez a probléma hónapok óta került.
2015. aug. 24. 06:09
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Mi újság kérdező, hogy bírod? :)

Kitartás, nemsokára már a karjaidban tarthatod a Picúrt! :)

2015. aug. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Jujjjj kérdező, csak most láttam a kérdésed, remélem mindjárt babázhatsz :)
2015. aug. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Már azóta szerintem a kórházban vannak...:) Még az is lehet, hogy már kibújt a baba. :)
2015. aug. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
várom én is :) megy a drukk :)
2015. aug. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a többiekhez :) Drukkolok.
2015. aug. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Mi a helyzet?

:)

2015. aug. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Szerintem azóta már babázik, és esze ágában nincs gyakorizni. :)
2015. aug. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Valóban,csak most jutottam el odáig, hogy netezzek egy kicsit a telóról ☺ 08/24. este fél tízkor megszületett a Picurkánk 2850g/ 55cm. Köszi mindenkinek, aki gondolt ránk!
2015. aug. 26. 23:01
 29/30 anonim ***** válasza:

Húha, akkor egész hamar meglett a baba! :)

Gratulálok, jó egészséget mindnyájatoknak!

2015. aug. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Sokat visszatértem, vártam a válaszod. Jó egészséget kívánok nektek!
2015. aug. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!