Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajúdás kezdődhet székelési...

Vajúdás kezdődhet székelési inger szerű fájdalommal?

Figyelt kérdés
Bocsánat, ha buta kérdés, de 5 nappal ezelőttre voltam kiírva. Semmiféle fájásom idáig nem volt, fél órája ilyen fura fájdalomra ébredtem. Olyan mint amikor erős székrekedése van az embernek és olyan fájdalmas bélgörcsei vannak, nem tudom jobban leírni. Azt hittem wc-re kell mennem, de nem jön semmi és nem is érzem, hogy lenne ott lent valami, ami jönne csak nehezen, tök üres a végbelem (már bocsi a részletekért) Ami viszont feltűnt,hogy amikor jön egy ilyen "bélgörcs" , akkor brutál bekeményedikba hasam, teljesen ki lehet tapintani a babát közben, tök fura (idáig nem keményedtem, ezert nekem ez furi és új). Fél òrája tart, 4x volt, nem rendszeres időközönként. Lehet ez vajúdás, vagy tényleg csak a beleim szórakoznak? Amúgy nem vagyok székrekedéses, ez a probléma hónapok óta került.
2015. aug. 24. 06:09
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Megy a drukk ezerrel! :)

Lehet, hogy most már rendszeresek lesznek a fájásaid is.

2015. aug. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Elkezdtem írni, így jönnek: 10:28, 10:35, 10:42, 10:45, 10:50. Eléggé fájnak, néha kapkodom a levegőt rendesen, de csak 4-5-6 másodpercig tartanak. Most ilyenkor mi van? 😐
2015. aug. 24. 10:54
 13/30 anonim ***** válasza:
én a helyedben hívnám :) bármikor begyorsulhatnak az események, legyen ott melletted! :) könnyű szülést!
2015. aug. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Hát akárhogy is nézem, ezek bizony elég sűrűn jönnek, még ha nem is tartanak sokáig. Én a helyedben már nem nagyon húznám, főleg ha ennyire fájnak, hivd a férjed, mig ő hazaér, eszik valamit (egyen sose lehet tudni, mikor tud:)), esetleg átöltözik, addigra már húzósabbak lehetnek a fájások is.

Hajrá, könnyű és gyors szülést kivánok!

Várjuk a fejleményeket! :)

2015. aug. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Mintha kicsit enyhült volna attól, hogy lefeküdtem:11:23; 11:27; 11:32; 11:38; 11:46; 12:01; 12:06; 12:12; 12: 20; 12: 29. Továbbra is rövidek. Lehet, hogy csak jósló? Valahogy zuhany után sokkal jobban érzem magam, kevésbé fáj. Bár tudná az ember előre, hogy estig mi lesz ☺ pedig egy órája már volt, hogy könnyeztem úgy fájt. Most inkább csak mintha megjönne a menzi, semmi durva.
2015. aug. 24. 12:30
 16/30 anonim ***** válasza:

Hat figyeld, m lehet h meg csak joslo, de estere surusodhet es hosszabbodhat. Bar ahogy irtad, surunek suru, csak nem tart sokaig.

Nekem mindharom szulesemnel a joslo valtott at igazi vajudasba. Szoval keszulj:) es szerintem is szolj a ferjednek, foleg ha messzebbrol erkezik haza. van szulesznod? Esetleg konzultalj vele v a dokiddal, bar a doki, ha fogadott is nehezebb elerni...

Azota van valtozas?

2015. aug. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Bóbiskolok és 8 percenként fájásra ébredek. Így fél álomban nem fáj annyira, de már ötödször 8 percenként jön, talán már lesz belőle valami. Dokim van csak. Vele úgy beszéltük meg, hogy a kórház hívja ha itt az idő és jön. Apa 20 percre dolgozik innen. Fél óránként hív, induljon e, remélem, minden rendben lesz.
2015. aug. 24. 13:56
 18/30 anonim ***** válasza:

Szerintem legyen összekészítve a kis pakkod, lehet, hogy hamarosan indulhattok a kórházba.:)

Ne aggódj, minden rendben lesz, drukkolok!

2015. aug. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ☺
2015. aug. 24. 14:22
 20/30 anonim ***** válasza:
Drukkolok:)
2015. aug. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!