Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amikor a nők szülnek leborotvá...

Amikor a nők szülnek leborotválják ott?

Figyelt kérdés

2015. aug. 25. 23:19
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
0%
Miért tennék?
2015. aug. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
5%
Nem hinném, mivel a szőr természetes. Gondolom régebben sem tették ezt.
2015. aug. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
54%
Császármetszésnél a szeméremdombot igen a feléig kb. Ha csak otthon te nem szeded le magadnak. Márpedig az ápolónénik nem foglalkoznak borotvahab ilyesmivel szárazon ahogy van lekapják.
2015. aug. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
71%
Igen és beöntés is van.
2015. aug. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
33%
4. válaszoló:hol?!Én az István kórházban szültem 2(az elmúlt 7 éven belül)és nem kaptam beöntést,és le sem borotváltak.Igaz,én fazonírozom,de attól még nem csont kopasz!.
2015. aug. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
40%
Az 5. vagyok.Mármint az elmúlt 7 éven belül 2x.
2015. aug. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
81%
MÁV-ban szültem 10 éve, ott borotváltak.
2015. aug. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
70%
3 hónapja szültem spontán. Kérdezték,hogy kérek-e beöntést,mondtam,hogy nem. Borotválni nem kellett,mert indulás előtt elintéztem otthon magamnak. Azért borotválnak egyébként mert a szőr "természetes baktérium fogó". Sokszor volt gondom különféle nyilvános wc-ből összeszedett meg strandról összeszedett bacikkal és mondta a doki,hogy nem kéne teljesen leborotválni,hogy a szőr fel tudja fogni a bacik nagy részét. Gondolom ezért szedik le császárnál,hogy könnyebben vágjanak,meg ne kerüljön semmi a méhbe,mert azért elég nyitott minden akkor.
2015. aug. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
35%
4 honapja szultem. Otthon csupaszra borotvaltam es meg igy is borotvaltak. Kerdes nelkul kaptam beontest is. Amugy nem csak a bacik miatt borotvalnak. Ha hosszabb a suor kisse kellemetlen a dokinak meg azt is pakolgatni. Nem beszelve arrol, hogy be is akadhat az ujjba es tepodhet. Jo erzes lehet szules kozben meg meg is tepnek.
2015. aug. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
49%

Kedves 5-ös, elmúlt 10 év, sopron,keszthely,szentimre bp, péterfy bp, itt mindenhol borotvàltak. A beöntés meg nem kérés alapjàn működött,ami ha belegondolunk tök normàlis,hogy ne egy adag sz@rba szülessen a baba. Pl nekem végig szorulàsom volt,szóval akkor is volt minek kijönnie.

Bocs ha gusztustalan,de ez sajnos ilyen.


4-es

2015. aug. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!