Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az epidurális tényleg elnyújtj...

Az epidurális tényleg elnyújtja a vajúdást?

Figyelt kérdés
Érdekelne, kinek mi a tapasztalata evvel kapcsolatban. Az első terhességem alatt kaptam, 10 órás vajúdás után született meg a lányom. .. hamarosan újra szülni fogok és többektől Hallottam, hogy elhúzza. Pro-kontra tapasztalatokra volnék kíváncsi.

2015. szept. 3. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 6 perces fàjàsokkal indult a vajúdás . 4 percesekkel mentem be a korhàzba bő 3 ujjnyira voltam nyitva nem akartak mar beadni az EDÀT . De mivel fogadott Szülésznőm volt megkaptam. Onnantól 2 óra alatt lett meg a kislànyom. Osszesen 6 óra volt. Most varom a második babát nála is kérni fogom csak most ugy tervezem hamarabb megyek be a korhàzba :)
2015. szept. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, elnyújtja, ezért nem adják már be, ha a vége felé tart a dolog. Én legalábbis nem kaptam, pedig nekem is fogadott szülésznőm volt.

Amikor beindultak az igazi fájásaim, akkor eléggé felgyorsultak az események. Ha jól emlékszem, du. 1 után repesztettek burkot, utána kezdtek lassan beindulni az erősebb fájásaim. Amikor már rendesen fájt, akkor kértem az edát, de a dokim kissé elkóvályogta az időt, és mire megérkezett, négy ujjnyira voltam kitágulva. 17.25-kor született a lányom, szerintem első szülésnek ez így elég pörgős volt.

2015. szept. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!