Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van aki a szülés közben,...

Van aki a szülés közben, amikor nincsen fájás SMS-ezik a barátnőjével, vagy akárkivel? Tudom ez egy kicsit hülyén hangzik, de tudtok ilyenről?

Figyelt kérdés

2015. szept. 4. 16:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%

igen, volt, aki végigvezette a szülését a nyilvánosnak. itt olvastam erről, ezért lettem lepontozva én, aki arról írkált, hogy szülésnél inkább az anya-baba összhang és az arra való koncentrálás a lényeg, és ennek tetejébe még a fájdalmak között sem képes egy ember írkálni. erre lepontoztak és megcáfoltak.

én nem lettem volna erre képes, a fájdalmak között inkább a babát bíztattam magamban, míg volt erőm, nem a facre írkálni, agy hova..

2015. szept. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
meg volt, aki úgy érezte nagyon nagyon hosszant és regényt írt a párjának és kiderült, hogy össz vissz annyi volt, hogy nagyon fáj.
2015. szept. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Persze, van ilyen. Mi vele a gond? Eltereli a figyelmet a fájdalomról.
2015. szept. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Dehogy sms-ezik,már Viber és Facebook messenger van. :)
2015. szept. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem a kérdés nem arra vonatkozik, hogy posztolgat a vajúdás közben az anyuka, meg töltögeti a képet, hanem hogy van-e ereje arra, hogy azoknak a hozzátartozóinak irkáljon, akik nem mehetnek be vele a szülőszobára.
2015. szept. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
Vajùdás alatt mèg èn is javába smseztem, meg facebookoztam, de a szülőszobán már eszembe sem jutott volna.
2015. szept. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%
Nekem az se jutott eszembe akkor hogy létezik a telefonom.
2015. szept. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
Az első szülésem indított volt, ott az első 4 órában nyugodtan újságot olvastam. Volt hogy mosolyogva kifordult a szobából az orvosom, hogy akkor még békénhagy, ha ennyire ráérek. A második szülésemnél sem az olvasás, sem a telefonom nem jutott eszembe.
2015. szept. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%
En facebookoztam a ferjemmel es gyakorikerdesekeztem mikor ő bealudt:) ejszaka volt es 4-5perces fajasok mellett siman volt idom ilyesmire..
2015. szept. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az elso szulesem magzatviz szivargassal kezdodott hajnali 4kor fajasaim viszont csak oxytol lettek du. es csak este 8 utan fajtak igazan.... akkor kiderult, hogy meg mindig nagyon kicsit vagyok kitagulva de az oxy miatt a fajasok nagyon erosek voltak igy kertem az epit hogy maradjon egy lehelletnyi erom a vegere.... a fajasok igy ismet elviselhetoek voltak. Na mar most mivel kulfoldon elunk es nagy a csalad plusy 1-2 jo barat volt akik nem.akartak kimaradni semmibol minderol tudni akartak... indulas elott csinaltunk egy csoportos messenger beszelgetest ahol megirtuk, hogy beindult a szules majd neha neha bejelentkeztunk a fejlemenyekkel, amikor pedig epp hosszu idon keresztul az egvilagon semmi nem tortent beszelgettunk par percet... sztem ez egyaltalan nem rossz! Sot mai napig sokszor visszaolvasom es ujra atelem es csodalatos erzessel tolt el ;)
2015. szept. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!