Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van aki a szülés közben,...

Van aki a szülés közben, amikor nincsen fájás SMS-ezik a barátnőjével, vagy akárkivel? Tudom ez egy kicsit hülyén hangzik, de tudtok ilyenről?

Figyelt kérdés

2015. szept. 4. 16:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ez emberét válogatja szerintem.. Velem a férjem végig bent volt és éber volt, minden rezdülésre figyelt.. Így nekem meg sem fordult a fejemben, hogy facebookozzak vagy bárkinek is irogassak, hogy éppen hol tartunk.. sőt.. még szülés után sem és azután sem, miután hazaértünk.

Férjem tett fel saját FB. oldalára 1-2 képet, meg kiirta, hogy megszületett a kicsi.

Nekem eszembe nem jutott, hogy én netezzek az első napokban. A maximum egy körsms volt kb 5 hozzám igazán közel állónak a kórházban tölött 2. napon, mikor kislányom elaludt.

De ismerem ennek a szöges ellenpéldáját is, aki Fb.-ra kitette az éppeni státuszát óránként ill hozzáírta, h "fél", "boldog", "izgatott" , "fáradt".. stb. Nekem ilyesmire nem volt se erőm se kedvem, hangulatom. De ez mindenkinek a magánügye, felőlem azt is kitehette volna, ahogy éppen kitolja a gyereket. Már nem lep meg semmi a mai világban.

2015. szept. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én itt hallok előrször ilyet. Én pihentem és készültem a következő fájásra, még csak nem is beszélgettem a párommal aki mellettem volt, hanem csendben befelé és a babára figyeltem.

Ilyen hülyeséget nem is hallottam.

2015. szept. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hűha,köszönöm a sok jó választ!:)
2015. szept. 5. 11:39
 14/14 anonim ***** válasza:
En 2hete szultem a masodik babat. Az elsonel a párom végig bent volt nem volt okom facen lenni. Most masodjara viszont a korhazba voltam elotte masfel hétig es este 9 kor indultak a fajasok. Vegig velem volt es ez igy megnyugtatott mégha csak messengeren is. Vegig azt vartuk mikor lesz élesebb a helyzet es nem vaklárma es mikor indulhat a korhazba vidékről. Ez 3kor tortent meg hajnalba. Addig se ereztem magam egyedül es tudtam ott lesz mire kell. De nem posztolgattam és massal sem beszeltem. De igy is csak 2fajas kozott orultem hogy meg tudok irni. Amint megerkezett már eppen nem a telefonom erdekelt. De aki posztol is annak is szive joga ha van ra ideje ereje akkor lelke rajta. Nekem nem lenne erőm rá külön .
2015. szept. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!