Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek hogy indult be a szules?

Kinek hogy indult be a szules?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem elfolyt a magzatvíz egy része,fent repedt a burok.Így a kórházban az előkészítés után burokrepesztés és mivel nem voltak fájásaim oxitocin...három óra alatt meg is született a baba.
2010. márc. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
éjjel 1.30-kor ment el a vizem, 2-re a kórházban voltunk. Egy órával később jöttek a fájások, kb. 20 percesek, reggel 8-ra 4-5 percesek lettek. 8.50-kor császárral megszületett a kisfiam
2010. márc. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb délután 3óra körül főzés közben elkezdett folydogálni a magzatviz.20 perc alatt a kórházban voltunk, de akkor már nagyon folyt, viszont egyáltalán nem fájt.Nehezen tágultam igy én is kaptam valami kúpot.Este 7re meg is jöttek a fájások 1-2 percesek és éjfél után 5 percel megszületett a kislányom:)
2010. márc. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
37. héten hajnal 1kor 5 perces fájásokkal...ez tartott reggel 7ig, aztán 3 percesek du 1ig. ekkor burkot repesztettek, és fél 3ra megszültem.
2010. márc. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!