Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki szult mar ugyeletesnel?...

Valaki szult mar ugyeletesnel? Mi a tapasztalatotok? Velemenyetek az ugyeletes szulesrol?

Figyelt kérdés

2015. szept. 23. 21:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
De. a pénz..sajnos..
2015. szept. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem volt fogadott dokim, de nem sokat ért, hajnali fél 5kor lett meg a fiam, és a dokim 3kor jött be, mikor már előző este az ügyeletes doki hívta hogy szülés lesz. Az ügyeletes doki, aki mellesleg a főorvos is, minden órában bejött s nem csak azért hogy megvizsgáljon hanem, hogy tartsa bennem a lelket. Szóval a következő babánál nem fogok fogadni orvost. (Szigetvári kórház)
2015. szept. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
soha többé ügyeletest, nem játszom még egyszer az életünkkel.
2015. szept. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
szeged női klinikán szültem császárral, egy rezidensnél. gyönyörű munkát végzett, a sebem szinte nem látszik. köszönöm Rénes doktor!
2015. szept. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Uzsokiban szültem ügyeletesnél, minden rendben volt (Telek doktornál). Másodszor is így fogok szülni.
2015. szept. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!