Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért van az hogy az orvos 16...

Miért van az hogy az orvos 16 dikára mondta a kiirt idöpontot de itt a neten sok kalkulátorban megnéztem és mind 14dikét ir, mitöl lehet ez? Akkor most melyik a jo (igazi) idöpont?

Figyelt kérdés
2008. szept. 9. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem is már 3 időpontot mondott. azt mondta, mindig a gép kiad egy időpontot az uh által mért értékek alapján, és ez azért változik, mert eltérő módon fejlődik a baba, egyszer lelassít, máskor meg belehúz.

volt hogy 3 nappal későbbre írta, köv. alkalommal meg 5 nappal idősebbnek nézte (de ezt mind az UH méretek alapján!)

2008. szept. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a jó ídőpont amit a dokid mondott.Nálam is ugyan ez a helyzet.Nekem utolsó mensim februárban volt és csak március valahányadikán mutatta ki a teszt,hogy terhes vagyok.Ezért nálam is mást mutat a kalkulátor.Lehet,hogy nálad is ez a gond.
2008. szept. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szökőév van:) Nekem is más volt a kiírt időpont, mint amit az utolsó mensi alapján a józan ész diktált volna. A kis köralakú öröknaptárban nincs február 29-e.
2008. szept. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is hasonló cipőben járok: mindenhol holnapot ad ki a net, de a doki 13-át számolta mint lehetséges napot. Ez azért van, mert pl. az én dokim úgy számolja (meg szerintem sokan mások), hogy az utolsó menstruáció időpontjához hozzáad egy hetet, és kivon belőle 3 hónapot.

Remélem segítettem :)

Szorítsatok, hogy végre kibújjon a kisfiunk :)

40 hetes kismami

2008. szept. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!