Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki szülte közületek 30 év...

Ki szülte közületek 30 év felett az első gyerekét, engem piszkálnak, hogy már idős leszek a gyerekvállaláshoz lassan, ti nem kaptatok ilyen megjegyzéseket, hogyan viseltétek az egészet?

Figyelt kérdés
33 leszek és sajnos az 5 éves kapcsolatom nem rég ment tönkre, azóta senkim és sajnos félek,hogy nem is lesz gyerekem, vagy már túl idős leszek. Az összes barátnőmnek már van, sőt ismerősömnek is, én meg olyan szomorú vagyok,hogy a biológia órám is ketyeg és még párom sincs.

2015. okt. 6. 10:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi 30 évesek voltunk, amikor belefogtunk a megvalósításba. Senkivel nem közöltük, de már jóval előtte is kaptuk a megjegyzéseket. Teltek a hónapok, baba sehol. Eltettük magunkban a dolgot, belemerültünk a "normális" életbe. A beszólogatások csak jöttek és aztán egyszer csak egy ilyen szituban azt találtam mondani, hogy jó ideje próbálkozunk, de nem sikerül. Azonnal abba maradtak a csesztetések. Valószínüleg pillanatok alatt körbejárt a családban és végre nyugtunk lett.

Most 33 évesek vagyunk és kb 14 nap múlva megszületik a kisfiúnk. :)

2015. okt. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy milyen közegben mozogsz.

A környezetemben általában tanult, jobb helyen dolgozó nők vannak. 30 alatt többségnél fel sem merül a gyerekvállalás. Inkább 35-höz közelebb, akkor is, ha van párjuk.

2016. jan. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 tudor007 ***** válasza:

Nézz magadba és válaszolj őszintén: te is alkalmasnak találod már az időt ahhoz, hogy szülj, vagy csak nagy a nyomás a külvilágból?

Vannak ismerőseim akik 36 után szültek először, három is, és semmi probléma nem volt! Tény,hogy úgy sikerült nekik, hogy hosszú évek magánya vagy rossz kapcsolatai után rávarrták magukat egy pasira...

A kapcsolatok nem az égben köttetnek. De ez mindenkinél akinek most stabil kapcsolata van ott lebeg a levegőben, akár gyerek nélkül, akár gyerekkel, merthogy az sem tartja vissza a férfiakat attól, hogy a nőt elhagyják, hogy szült neki öt gyereket... Erre mondta egy bölcs nagynéném, hogy annyi gyereket szülj, amennyit egyedül is elbírsz tartani! :-D

2016. dec. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!