Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mára vagyok kiírva, de még...

Mára vagyok kiírva, de még egy kicsi keményedésem sincs :- ( Volt aki hasonló cipőben járt és mégis beindult magától a szülés?

Figyelt kérdés

Bocsi, nem akarok panaszkodni, de kicsit magam alatt vagyok. 3 hete még kicsit keményedett a hasam, mára már az sem, egyszerűen egy ici-pici jele nincs, hogy ki szeretne bújni a kisfiam :-(

Végig attól rettegtem, hogy koraszülött lesz, hát erre nem számítottam. Szerintetek van esély rá, hogy a napokban csak úgy magától beinduljon?


2015. okt. 7. 09:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
6 hete szültem és a végén már nagyon rágtam a kefét. Elolvastam minden fórumot, végén már az angol fórumokat is fújtam kívülről :-D már minden bolond beindító praktikát kipróbáltam és nem történt semmi. Abban a dög melegben rúgtam az utolsókat ami augusztusban volt, képzelheted :-) Végül egy vasárnap este erős menzi szerű fájdalmat éreztem éjfél körül párszor, de teljesen elmúlt. Aludtam egy jót. Reggel megint éreztem. Olyan volt mintha kakilni kellene, de nem megy. Aznap este megszültem.Viszont előző nap még úgy éreztem soha nem lesz meg ez a baba. Nem keményedtem vagy ilyesmi.
2015. okt. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Kiírt napon semmi, egyre jobban zaklatott mindenki, 9 nappal hordtam túl, magától indult, de az a pár nap nagyon idegőrlő volt.
2015. okt. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt semmi, jele, korábban sem keményedett a hasam egyszer sem, délelőtt még ablakot pucoltam, délután elment a nyákdugó, és 5 óra múlva megszületett a kislányom, a kiírt időpont előtt egy héttel.

Szóval nyugi, nem fog bent maradni :)

2015. okt. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Kiírt nap másnapján voltam orvosnál. Már a hócipőm tele volt, mondtam, hogy valamit machináljon, hogy meginduljon a szülés, mert a gyereknek már mindegy, én meg nehezen viselem már.

Megvizsgált, mondta, hogy sajnos nagyon zárt még a méhszáj, itt nem tud még belenyúlni, két nap múlva menjek vissza, akkor újra próbálkozik.


Ez volt kora délután. Csalódottan hazamentem. Este nézegettem a körmömet, hogy de nagyon le van nőve...ááá, tök fáradt vagyok, majd reggel megcsinálom, most inkább lefekszem. Felálltam, abban a pillanatban elöntött a magzatvíz.

Éjfél körül értünk be a kórházba, reggel 5-re már kint volt.

A körmeim rondák maradtak :)

2015. okt. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Köszi lányok, akkor van remény :-) sosem voltam a türelmemről híres, de ez tényleg idegörlő :-D

Most vettem ananászt, gyömbért, tonikot, és eszek egy fahéjas csigát....hátha :-)

2015. okt. 7. 13:35
 16/26 anonim ***** válasza:

Tudom,hogy nehéz hiszen én is 40+5 szültem! Nagyon sokan vannak így! A baba tudja mikor kell kibújni! :-)

Én is úgy vártam azt a napot, mikor szedhetem a cuccom és mikor indulhatunk.

Hát, váratott magára!

Semmi jele nem volt. Elment a nyákdugó, majd jött a tagulásos vérzés aztán a fájások. Nagyon sokat vajúdtam, egészen délután 1-től hajnal 3-ig, majd reggel 5-kor meg is született. Nekem nehéz szülésem volt de piszkosul.

Könnyű szülést kívánok :-)!

2015. okt. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
A nagyobbik fiammal meg sem éreztem hogy terhes vagyok, a kiírt napon is éltem az életemet mind addig, egyszer csak elfolyt a víz. Addig azt sem tudtam hogy mi az a keményedés, és 2 gyerekem van, de még nyákdugót sem láttam :) Szóval elég hirtelen történt, 9 órával később már ott feküdt mellettem az ágyon :) De ha túlhordod is, az sem baj, hidd el hogy a koraszülésnél minden jobb, a második babám 33 hétre született, 1,5 éve járunk gyógytornára, anyagilag lelkileg és fizikailag is kimerítő, ennél minden jobb, ne sürgesd a babócát, majd kibújik ha eljön az ideje. Biztos jó meleg van a pocakodban :)
2015. okt. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Én előtte már benn voltam a kórházban magas vernyomas miatt, de férjem jött be reggel 8-9körül. Mondtam neki, hogy menjen nyugodtan dolgozni, mert nem lesz semmi. Erre 11kor hívtam fel, hogy na akkor most nagyon gyorsan jöjjön, mert szulunk.
2015. okt. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Majd mindenképp írd meg ha megszületett a picid! :)

Nekem még 7,5 hónap van hátra! :D

2015. okt. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam dokinál, vizsgálat közben távozott a nyákdugó kis része, a többi otthon, majd elmentem szülésbeindító akupunktúrára, sétáltam 5 km-t, ittam 1,5L tonikot, ettem fél kg ananászt, joghurtot fahéjjal és szekfűszeggel és este még a párommal is együtt voltunk, az eredmény: egy nagy semmi :-((((
2015. okt. 9. 05:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!