Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mára vagyok kiírva, de még...

Mára vagyok kiírva, de még egy kicsi keményedésem sincs :- ( Volt aki hasonló cipőben járt és mégis beindult magától a szülés?

Figyelt kérdés

Bocsi, nem akarok panaszkodni, de kicsit magam alatt vagyok. 3 hete még kicsit keményedett a hasam, mára már az sem, egyszerűen egy ici-pici jele nincs, hogy ki szeretne bújni a kisfiam :-(

Végig attól rettegtem, hogy koraszülött lesz, hát erre nem számítottam. Szerintetek van esély rá, hogy a napokban csak úgy magától beinduljon?


2015. okt. 7. 09:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nekem meg a nyakdugo sem tavozott (vagy nem lattam) es semmi praktika nem mukodik nalunk sem, ugyhogy ovabbra is bizakododok, hogy a pici majd magatol beinditja meg hetfo elott :)
2015. okt. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Szia!

megszületett már a babád? :)

2015. okt. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Szia

mi a helyzet veled?

2015. okt. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Október 11.kén 10:44 kor megszületett a kisfiam Áron :-) császár lett és életem legszebb napja :-)
2015. okt. 17. 09:56
 25/26 anonim ***** válasza:
Gratulálok :) Nem is kellett olyan sokáig várni rá :)
2015. okt. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Jó egészséget kívánok ! :)
2015. okt. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!