Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit szóltok ehhez a hozzáállás...

Mit szóltok ehhez a hozzáálláshoz?

Figyelt kérdés
Sokan írtak szülés következményeitől, szövődményeitől tartó kismamáknak, hogy önzők, mert őket nem érdekelte az se, ha rámegy a nemi életük a dologra. Ez engem felháborít ugyanis egy egészséges kapcsolathoz lehet tagadni, de igenis kell a szex. Egy egészséges családba pedig anya és apa szeretik egymást. Tán nem szeretik a a párjukat eléggé? Vagy ennyire naívak lennének, hogy azt hiszik a férjük így is kitart mellettük és cölibátust fogad? Esetleg megbeszélik hogy elmehet néha k.rvázni?? Szóval szerintetek sincs joga egy kismamának ezen aggódni?
2015. okt. 11. 15:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
52%
Mar hogy ne lenne! En ,ha visszaporgethetnem az idot a szuloszobaba sem engednem be. Foleg nem, hogy premierben nezze e gyereket ahogy kibujik. Elment a kedve a szextol jo idore , es az en banatomra. Az o helyeben nyilvan ugyan igy ereztem volna. Nekem a szuleszno javasolta a gatmetszest is, mert nyilvan szertnek meg jo hazaseletet es ezt a gatvedelemmel vagy spontan gatszakadassal biztosan nem lehet. Igaza lett :)
2015. okt. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
37%
Most min háborodsz fel, mert elég ellentmondásos az első mondatod? Azon háborodsz fel, hogy nem mindenki fél a szülés következményeitől? Van akinek a szex nem olyan központi kérdés az életében. Egyébként milyen következményei vannak a szülésnek, amire rámenne a nemi életem? Én háromszor szültem, de nem hallottam olyanról, hogy veszélyben lenne a szex a szülés utáni években.
2015. okt. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
63%
1-es: te a papás szülésre gondolsz? Az nem egy szövődménye a szülésnek.
2015. okt. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
66%

Amikor egyszer írtam ide, majdnem mínuszba pontoztak...

Mert én egyszerűen nem hiszem el, hogy a pasi megelégszik azzal, hogy van egy gyereke. És kész. Ennyi. És ott a nője, aki elhanyagolja magát, nem szexel a pasival, mert őt már ez az egész nem érdekli és különben is: De hát a Béla így szeret, imádja a hurkáimat símogatni és a szíros hajamat pödörgetni és elég neki az évi 1-szeri szex, mert ÉN SZÜLTEM neki egy gyereket.

Nem bírom elhinni! És b.sszus lepontoznak és kapom beszólásokat, hogy a gyerek a legfontosabb és nekik most ez az életük és ez igenis jó.

És ha valaki olyat mer említeni, hogy márpedig így apuka egyszer csak talál magának egy nőt, akkor meg jó hogy meg nem kövezik! Mert hogy ilyen nincs! Most már a család van és Béci boldog az ifjabb Bécivel és a 120 kilós Borival.

Ja igen. Meg a : és nem bír lefogyni és 3 év múlva sincs ideje megmosni a haját!Mert nincs ideje... és nem ez a fontos...

Áááá ... Na kivi leszek mennyire leszek lepontozva :D 2%? :D Vagy 0? :D

2015. okt. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
42%
"Van akinek a szex nem olyan központi kérdés az életében" Egy nő kibírja élete végéig szex nélkül, de egy pasi nem. És az nem megoldás neki, ha magához nyúl élete hátralévő részében.
2015. okt. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Ez így van, csak van aki ezt nem ismeri el, vagy csak nem akar tudni róla, hogy a férje megcsalja.
2015. okt. 11. 15:29
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Oké, 5-ös igazad van, de még mindig nem tudom, hogy milyen szövődményről beszélünk! Ezt, hogy nem annyira fontos a szex csak azért írtam, hogy hátha kiderül, hogy mire gondol a kérdező. Ugyanis a 4-es válaszolóval ellentétben nem gondolom, hogy az ápolatlan, zsíros hajú, elhízott kismama szövődmény lenne.
2015. okt. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

7-es ja, igen, a zsíros haj nem szövődmény :D De sok az ilyen is, aki lesz.ja, hogy hogy néz ki. Mert hogy ő megtette kötelességét, érted.

Szövődmény... Hm... Mondjuk sérül a hüvely és nem jól varrják össze? Vagy reped a gát durván? Vizeletvisszatartási problémák? Nem tudom. Mondjuk ha a kérdező írna példát könnyebb lenne.

2015. okt. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
80%

Mire gondolsz pontosan? Engem érdekelt, foglalkoztatott a dolog - főleg a házasságom, de nyilván saját magam miatt is :-) Ettől függetlenül az eszembe sem jutott, hogy csak emiatt császárt kérjek. Viszont a gátvédelemről, a seb/vágás ápolásáról olvastam és informálódtam előtte.


Az apás szülést rá bíztam, de nagyon örültem, hogy bent volt. A következőnél is bent lesz.

2015. okt. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
74%

Nem hinném, hogy külön aggódni kellene, nekünk nem lett olyan következménye, ami a szexet tartósan befolyásolta volna. A gátmetszés miatt egy ideig nekem rossz volt, de szerencsére visszaállt.

És ha aggódik valaki, akkor mitől jobb? Ha aggódik intimtornázzon, hogy gyorsabban helyrejöjjön.

2015. okt. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!