Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit szóltok ehhez a hozzáállás...

Mit szóltok ehhez a hozzáálláshoz?

Figyelt kérdés
Sokan írtak szülés következményeitől, szövődményeitől tartó kismamáknak, hogy önzők, mert őket nem érdekelte az se, ha rámegy a nemi életük a dologra. Ez engem felháborít ugyanis egy egészséges kapcsolathoz lehet tagadni, de igenis kell a szex. Egy egészséges családba pedig anya és apa szeretik egymást. Tán nem szeretik a a párjukat eléggé? Vagy ennyire naívak lennének, hogy azt hiszik a férjük így is kitart mellettük és cölibátust fogad? Esetleg megbeszélik hogy elmehet néha k.rvázni?? Szóval szerintetek sincs joga egy kismamának ezen aggódni?
2015. okt. 11. 15:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Szoptatas miatt? Hat nem tudom...de miert nem akarja a szoptatast? Nem kerdezted tole hogy megis mi a fene baja van? Meg ha termeszetesen szultel volna es latta volna premierbe azt mondom oke, elundorodott. De raadasul csaszar...
2015. okt. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Van egy fia a korabbi kapcsolatabol, es az a minden, es mivel o tapszeres volt, ezert csakis az a jo szerinte.

A szopit azert gondolom, mert igy lat mindig, hat nem is tudom, nem tudom mar mit gondoljak :(

2015. okt. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ti nem kommunikáltok egymással?
2015. okt. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
De, de szerinted mond valamit ? Ezerszer kerdeztem mar, nem tud okot mondani. Vagy csak nem akar.
2015. okt. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Inkabb nem akar akkor...lehetne felvilagosultabb is hogy a szoptatas az kedvezobb a babanak. Vagy nem erdekli az sem?..szornyu..

Alapbol eddig se volt jo a kapcsolatotok gondolom ha igy viselkedik.Nem?

2015. okt. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!