Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit szóltok ehhez a hozzáállás...

Mit szóltok ehhez a hozzáálláshoz?

Figyelt kérdés
Sokan írtak szülés következményeitől, szövődményeitől tartó kismamáknak, hogy önzők, mert őket nem érdekelte az se, ha rámegy a nemi életük a dologra. Ez engem felháborít ugyanis egy egészséges kapcsolathoz lehet tagadni, de igenis kell a szex. Egy egészséges családba pedig anya és apa szeretik egymást. Tán nem szeretik a a párjukat eléggé? Vagy ennyire naívak lennének, hogy azt hiszik a férjük így is kitart mellettük és cölibátust fogad? Esetleg megbeszélik hogy elmehet néha k.rvázni?? Szóval szerintetek sincs joga egy kismamának ezen aggódni?
2015. okt. 11. 15:06
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
84%

Egyébként mit tanácsolsz annak, aki aggódik? A császárnál is lehetnek komplikációk, ami miatt a heg csúnya lesz, akkor a férfi majd azért fogja megcsalni.

Ha valaki keveset hízik és a hasa sem lesz nagy, végig kenegeti magát krémekkel mégis striás marad a bőre, akkor is jogos a megcsalás?


Van, hogy valami félresiklik, teljesen mindegy hogy a nő mit szeretne. Nem hinném, hogy bárki szeretne fenékig repedni vagy hónapokkal a szülés után is csontszáraz maradni a hormonok/szoptatás miatt. De sajnos előfordul.

2015. okt. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
MI a kérdésed tulajdnképpen? Picit pontosítani kéne!
2015. okt. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
A kérdés azokról szól akik önzőnek, éretlennek tartják azokat a kismamákat akit foglalkoztat a szülés utáni házasélet. Mit gondoltok róluk? Ennyi.
2015. okt. 11. 18:20
 14/25 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Egyetertek en is. Csak sokan tenyleg ugy gondoljak hogy gyerek utan megszuntek nonek lenni. Mert szultek es nincsen idejuk se magukra se a lakasra se semmire tulajdonkeppen. Istennonek erzik magukat csak kar hogy a ferjeik nem igy gondoljak. Jogosan aggodik az ember, anno nem volt divat aggodni azon se ki hany kg-t hizik majd leadja szules utan (vagy nem, de az mar kit erdekel). Mondjuk manapsag mar tobb a csinos kismama nem ugy mint regen a kantaros gatyojukban meg hasonlo goncokben, zsiros lenott hajukkal stb..
2015. okt. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Így már érthetőbb egy fokkal. Tehát nem értesz egyet azokkal a kismamákkal, akik szerint a nemi élet már nem fontos a szülés után.

Ezzel én sem értek egyet. Ha a nemi élet nem működik, akkor az a házasság sem fog rövid időn belül!

2015. okt. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Nalunk sajnos forditva van.

4 honapja szultem csaszarral , azota a ferjem nem kivan, nincs szex, sot hozzam sem er.

Nem hagytam el magam, nem hiztam (60 kg vagyok mint szules elott) , nem zsiris a hajam, csinosan oltozkodok, adok magamra. Takaritok, fozok, ellatom a babam.

A parom azt mondta, engem mar nem lat nonek. Nem tudom mit tehetnek meg :(

2015. okt. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
56%
Jól felképeled utolsó... !
2015. okt. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Hat az anyjat! Nem lat nonek?! A noiesseg kiteljesedesehez szerintem a gyerek is hozzatartozik es ha adsz is magadra akkor megis mi a problemaja? Egyaltalan mivel indolkolja??.. Felhaborito! Utolsonak igaza van. Hianyzik neki egy nagy kijozanito pofon.
2015. okt. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
16-os: És mit mond a férjed? Miért nem lát nőnek?
2015. okt. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nem mondja, bar a szoptatasnak nem nagyon orult, szerinte a tapszer jobb, lehet azert ?
2015. okt. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!