Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés közben lehet rajtam...

Szülés közben lehet rajtam ékszer?

Figyelt kérdés

Arany gyűrűm, fülbevalóm, és nyakláncom van.

Vagy hagyjam őket otthon? Ha császár lesz belőle, akkor le kell venni?


2010. márc. 19. 12:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Nem akarlak megsérteni, de miért szeretnéd, hogy rajtad legyen? Szerintem hagyd otthon, vagy ha nagyon kötődsz hozzá vidd el és mivel gondolom ott lessz a párod, ha valami van add oda neki,vagy egy családtagodnak, hogy vigyázzon addig rá.
2010. márc. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%
Szia! Én már a 36.héten kivettem, levettem minden ékszeremet. Biztos ami biztos alapon.
2010. márc. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Minden ékszerem rajtam volt. Azzal foglalkoznak a legkevesebbet, meg te is:)
2010. márc. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%
Előző vagyok, nem tudtam, hogy szülni fogok 34 hetes voltam. A nagy aranykarikámat hazaküldtem a párommal.
2010. márc. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Bennem is felmerült már a kérdés, és nem azért mert annyira szeretném ha rajtam lennének, hanem csak azért, hogy kell-e evvel is foglalkozni, hogyha esetleg megindul a szülés, akkor azokat is levegyem, vagy elférnek rajtam. Végül arra jutottam, hogy ezek csak nem lesznek útban, végül is közük nincs ahhoz a területhez, ha mégis levetetik, akkor ott is be tudom tenni a táskámba, vagy férjem elviszi.
2010. márc. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Én a 38. héten szültem. Fel sem merült bennem, hogy levegyem az ékszereimet-időm se lett volna rá. Amúgy meg a kutyát sem érdekelte, hogy van e rajtam valami. Én még a melltartót is fent hagytam mert nekem úgy jobb volt!
2010. márc. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

A jegygyűrűmhöz ragaszkodom, igen, a nyakláncot itthon hagyom, a fülbevalóm, meg 8mm nagy csak, lapulós fajta, az is marad fülemben. :)

Volt egy műtétem korábban (missed ab), akkor mindent le kellett vennem szigorúan, innen a kérdés alapja. :)

2010. márc. 19. 12:28
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
engem császároztak, szóval le kellett mindent venni. a jegygyűrűt magamon hagytam, azt a kórházban vettem le, és a főnővérnek adtam oda, hogy vigyázzon rá, amíg műtenek.
2010. márc. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Na ez az, sejtettem... Köszi neked is!
2010. márc. 19. 12:36
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Én sem gondolkodtam ezen, időm sem volt de tényleg hidegen hagyott mindenkit.


A hűtőből 1 szobatárs kilopta a kaját, úgyhogy vigyázni kell azért.

2010. márc. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!