Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés közben lehet rajtam...

Szülés közben lehet rajtam ékszer?

Figyelt kérdés

Arany gyűrűm, fülbevalóm, és nyakláncom van.

Vagy hagyjam őket otthon? Ha császár lesz belőle, akkor le kell venni?


2010. márc. 19. 12:11
1 2
 11/20 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Nekem mondjuk csak gyűrűm van, de a terhesség végén már kényelmetlenek voltak az ujjamon. Úgyhogy irigyellek, hogy neked nincs ilyen problémád :) Bár én amúgyis mindent otthon hagynék, semmi szükség rájuk a kórházban, hacsak nem állandóan hordod, és abban fürdesz is. Persze én nem kötődöm annyira az ékszereimhez.
2010. márc. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Császárom volt, azt gondoltam, a kis karika fülbevalóm maradhat. Hát tévedtem, azt is ki kellett venni, pedig gyerekkorom óta a fülemben van, sosem vettem ki. Szenvedtem is vele.

Egyszerűbb, ha megkérdezed a kórházban, ahol szülni fogsz.

J.

2010. márc. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Mindent le kell venni,mindig mindent,akár sima akár császár ˘˘

Hálistennek,hogy én utálom az arany-ezüst ékszereket és csak a bizsukra szavazok:D Ha azt ellopja valaki sem kár érte:)Eljegyzési gyűrűm is csak egy édes kis bizsu volt( nem igazi eljegyzési gyűrű ez,csak amolyan szimbolikus jellegű,de mégis az:D), azt is otthon hagytam mert nekem az a legnagyobb kincs ^^

2010. márc. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Mikor elfolyt itthon a magzatvizem, még indulás előtt párom tépkedte ki a 9 fülbevalómat és vette le a kb. 16 karkötőmet a kezemről. :) Én attól féltem,h. ellopják.

Végül sürgősségi császár lett belőle, így jobb is,h. otthon hagytam.

2010. márc. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nekem a szülőszoba látogatáskor azt mondta a doki, hogy lehetőleg semmit ne vigyek magammal a kórházba, a mobilom is csak jó erőssen a karomra ragasztva, mert nagyon sok a lopás a kórházakban. Én is nagyon ragaszkodom a jegygyűrűmhöz, de én inkább itthon hagyom, mert ha eltűnik, azt sokkal jobban bánnám, mintsem azt a 3-4 napot, amíg nem lesz rajtam.
2010. márc. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is császár volt és szóltak,hogy vegyek le mindent,a gyűrűmet nem vettem le terhesen időben és annyira bedagadtak az ujjaim,hogy akárhogy is téptem,szappanoztam stb. sehogy sem sikerült levenni,erre mondták,hogy akkor le kell vágni,de végül szerencsémre rajtam hagyták :)
2010. márc. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
90%
Uhhh ha nekem azt mondták volna,hogy levágják, szerintem szívrohamot kapok:SS
2010. márc. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Siman szultem a MAV-ban, ennek ellenere mindent levetettek. (otthon elfelejtettem levenni) Jobb, ha nincs rajtad semmi, mert ha barmi adodik es mutobe kell vigyenek, nem tul jo, ha azzal kell meg az idot huzni, hogy levegyenek rolad mindent.
2010. márc. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem is szülésnek hanem csak ctg-nek indult a dolog, ott folyt el a víz és onnantól ugyanazon az ágyon vajúdtam 7 órát. Ott nem törődtek az ékszerrel, de amint kiderült hogy császár lesz azonnal kérdezték hogy van-e rajtam valami ékszer mert ha igen le kell vennem.
2010. márc. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Rajtam 3 gyűrű volt, simán szültem, nem zavart semmiben.
2010. márc. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!