Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szulnivagyas, de nem gyereknev...

Szulnivagyas, de nem gyerekneveles, hasonlo erzes volt valakinel?

Figyelt kérdés

Ket gyermekem van, minden teren ki vagyunk elegitve veluk, energia, anyagi, erzelmi szempontbol.


Viszont hetek ota az foflalkoztat, hogy ugy szulnek meg. Annyira vagyom az erzest, hogy vajudas, szenvedes es a vegen kitolni a babat, felsir euforia. Nehez szuleseim voltak, de csodalatos elmenykent el bennem mindegyik.


Ez a hormonok jateka vagy mi van velem?


2015. nov. 9. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nemtudom mi okozza de énis így érzem :) Nekem 3 gyerekem van, többet nem tervezünk, sőt májusban lesz a sterilizációm. Viszont nagyon szerettem terhes lenni illetve olyan jó érzés volt életet adni, hogy nagyon vágyom rá. Viszont a szoptatáshoz és gyerekneveléshez már nekem sem lenne türelmem. Én arra gondoltam, hogy ezek ösztönök :) És ha belevágnánk, biztosan élveznénk a gyereknevelés részét is, de számomra ez már nem járható út :)
2015. nov. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én nem szültem természetesen úton, viszont a terhesség nagyon szokott hiányozni, bár konkrétan még egy gyereket most nem szeretnék :)

szóval megértelek, hogy normális-e, nem tudom, de nem vagy egyedül :D

2015. nov. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amióta megszültem a lányomat azóta van ez az érzés. Nagyon vágyom rá megint, pedig valószínüleg nem lesz több. És ettől nagyon szomorú vagyok, mert szó szerint őrülten vágyom a szülés érzésére.
2015. nov. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én pont fordítva vagyok :)

Van egy négyhónapos kislányom, de szeretnék még tesót, csak éppen olyan rossz élményként maradt meg bennem a terhesség, hogy rettegek tőle... A szülésem császáros volt, az nem volt annyira borzasztó, mint a terhességem, de végig természetes szülésre készültem, és nagyon csalódott voltam, hogy nem sikerült, így összességében a szülésre sem mondhatnám, hogy jó élményként maradt meg bennem. Nem tudom, hogyan fogom rávenni magam, hogy újra nekivágjak. :/

Kicsit off voltam, bocsi

2015. nov. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mi volt a gond a terhessegnel?
2015. nov. 12. 11:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Kb ahogy megtudtam, hogy végre összejött a pici, már jött is a róka és a non-stop hányinger, egészen 6 hónapig. Mire végre elmúlt, jött a terhességi diabétesz, aztán elkezdtem vizesedni, felment a vérnyomásom és pár napot kórházban is kellett töltenem, míg beállították a gyógyszerem. Aztán emiatt nem szülhettem meg természetes úton a kislányom, ami szintén kicsit megviselt, bár tudom, a lényeg, hogy rendben vagyunk, mégis szívesen átéltem volna a szülést.

Természetesen imádom a lányom és mindenért kárpótol ez a csodababa :) De ha rágondolok a terhességre... brrr ... szinte csak a rosszra emlékszem belőle

2015. nov. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!