Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szuleskor a korhazba ha...

Szuleskor a korhazba ha pampers premium care 2-es pelust viszek be a babanak az jo lesz/lehet? Vettem belole egy 22db-os csomagot egyelore. Felek hogy a newborn 1-es nem lenne jo, vagy csak par napig. Ti milyet vittetek/vettetek elsonek?

Figyelt kérdés
2015. dec. 2. 17:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3150 grammal született, az 1-es viszonylag sokáig jó volt rá, mert a combjuk még nagyon kis vékony ilyenkor, semmi izom. :) A 2-est olyan gyorsan kinőtte, hogy maradt is belőle, pedig nem vettem sokat, 2,5 hónaposan már 3-as kellett neki.
2015. dec. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

4 gyerekes anyuka vagyok, ha megengeditek egy tapasztalat :)


Az anyatejes kakai nagyon hamar kiutat tud találni a pelusból :)

Oké, a kórházban eleinte a magzatszurok ürül, az inkább ragacsos, de utána....


Mindegyik pelust kipróbáltam, ami bevált és csak is ez: Libero newborn.

Ennek a pelusnak van belső forra hátul a popsinál is, így nem jön ki a kaki :)


Tudom, most lehet írnak majd olyanok, akik másra esküsznek, de gyerekápolóként és 4 gyerekes anyukaként pelenkázni is tudok és ezzel a pelussal ténylen nem voltak a gyerekek tokától-bokáig kakisak :)


3-5 kg-ig pelus minden újszülöttnek jó kell, hogy legyen.

A Libero newborn, ha jól emlékszem 2-4,5 kg-ig jó

2015. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekünk nem volt jó az újszülött pelus,62-es ruhàval kezdtünk.

Szerintem jól csinàlod,ha kell a kisebb apa elfut egy csomagért.

2015. dec. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!