Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hüvelyi szülés 2 császár...

Hüvelyi szülés 2 császár után? Esélyt sem adnak?

Figyelt kérdés
2015. dec. 6. 20:42
1 2
 1/17 NikiDávid ***** válasza:
Én ugy tudom hogy nem, de ezt nem mondanám 100% nekem védönőm volt igy h esélyt sem adtak neki 3.ra
2015. dec. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A kórházak és orvosok 99%-a nem ad esélyt. Ha neked ez fontos, akkor keress neten rá a vbac-ra, van már rá Magyarországon is példa, hogy valakinek összejön két császár után is a hüvelyi szülés, de tényleg nagyon ritka. Én mondjuk túl beszari lennék hozzá, ezt vállalom, de ha téged ez tényleg érdekel, akkor nézz utána
2015. dec. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Persze, kicsit ijesztő belegondolni, de a statisztikákat olvasva azt láttam, hogy a hegszétválás esélye két császár után is kb. 1%. Azért ez annyira nem horrorisztikus, hogy egy próbát sem ér meg, és ha gond van, max. marad a műtét. Nem értem, ha ennyi a kockázat, miért nem vállalják az orvosok?
2015. dec. 6. 20:52
 4/17 anonim ***** válasza:
Azért, mert hiába kicsi a kockázat, az mégis azt jelenti hogy van olyan akinek szétválik a heg és ezt nem akarják kockáztatni az orvosok.
2015. dec. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ezt nem vállalják, inkább a 3. császárral járó kockázatokat vállal(tat)ják biztosan?


0.9% méheltávolítás

2.26% vérátömlesztés

7.5% komoly komplikáció

32.2% összenövés


Hol itt a logika?


[link]

2015. dec. 6. 22:19
 6/17 anonim ***** válasza:
Tobb ismerosom is igy akart szulni de egyiknek sem engedtek. Szerintem nem sok esely van erre.
2015. dec. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem butaság a statisztikákat nézni, azok csak számok, számos más egyéb tényező is befolyásolja a dolgokat és minden eset egyedi.

EGy orvos jobban fel tud világosítani az okokról szerintem, mint itt gyakorin az anyukák...

2015. dec. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Akkor is azt mondod, hogy megéri, ha te leszel a 100-ból az az egy?
2015. dec. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Elsősorban az orvosok úgy gondolkoznak, hogy az előző két császárnak is oka lehetett, ami adott esetben is fennállhat.
2015. dec. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
100 ból az az egy, akinek megreped a méhe, vagy százból az az egy, akinek a harmadik császár miatt kipakolják a méhét???
2015. dec. 7. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!