Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig tart az izzadás?

Meddig tart az izzadás?

Figyelt kérdés
A terhességem 6.hónapjától iszonyatosan izzadok.Már 4 hete szültem de semmit nem változott.Meddig tart még?
2010. márc. 26. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
szia.én is izzadtam már terhesség alatt is de szülés utan sokkal rosszabb volt.4 hete szültem pár napja múlt el még nem teljesen de már nem annyira kellemetlen.kitartás.el fog múlni.
2010. márc. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is sajnos jó néhány hónapig eltartott szülés után, pedig egyáltalán nem voltam soha izzadós.
2010. márc. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam eddig úgy alakult hogy olyan 5-6 hetes volt a Babám mikor csökkent,de még mindig gáz!Szerintem igazán majd a szopi végén múlik el!Mikor a hormonok visszaállnak rendesen a régi kerékvágásba...

2010. márc. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 10 hónapja szültem és még mindig tart...:( Bár kicsit mintha javult volna. Pedig 8 hónapja nem szoptatok...
2010. márc. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Látom nem vagyok egyedül ezzel a problémával!Akkor kitartást nekünk!
2010. márc. 27. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!