Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van ra mod, hogy kerjek...

Van ra mod, hogy kerjek nyugtatot csaszar elott vag kozben? Spinalis erzestelenitessel lesz.

Figyelt kérdés
2016. jan. 11. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted szülés közben nem érvényes már az, hogy amit te szájon át beveszel, az a babáig is eljut?
2016. jan. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sztem tuti hogy nem, lelassulna a bab szívverése is.


Ez az én véleményem, de nem vagyok orvos

2016. jan. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nem hinném, hogy erre van lehetőség. Erről majd kérdezd meg az altatóorvost, van-e rá mód, mert nagyon rettegsz, és félsz, hogy bepánikolsz műtét közben. De egyébként azért gondolom, hogy nem adnak, mert a spinális érzéstelenítéstől leeshet a vérnyomás, és gondolom, a nyugtató még erre rá is dolgozna.
2016. jan. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én kaptam. Nagyon rosszul lettem az infúziótól, pánikrohamom lett, ami előtte soha, így kaptam. A baba rendben volt, 4 szülésem volt így. Nem volt probléma. Csak az elsőnél lepődtek meg, a többinél tudatosan volt a szülőszobán és a műtőben.

Neked miért lenne rá szükséged? Félsz?

2016. jan. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon felek, es korabban mar 9szer volt kulonfele orvosi beavatkozas kozben ajukasos-rangogorcsos rohamom, de nem epilepszia, csak a roham hasonlo... Felelem valtja ki, ezert lesz a csaszar is.Ugy veli az orvosom hogy kevesebb az esely arra hogy 40 perc alatt ilyen tortenik mint egy 6-12 oras vajudas alatt.
2016. jan. 11. 22:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem programcsászárom volt, és tőlem megkérdezte a doki,hogy kérek-e az infuba egy kis nyugtatót, de mondtam,hogy nem, köszi. Ahogy kint volt a baba, nekem már bajom nem volt, azt csináltak velem,amit akartak! :)

Nyilván egy anesztes tudja,hogy mit lehet adni,mit nem.

És elárulom (így két császár után),hogy a fájdalomcsillapító,amit adnak a Tramadol/Contramal nevű szer, ami ópiátszármazék. Ettől függetlenül nem lesznek a gyerekek sérültek.

2016. jan. 12. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
én is kaptam.Kezdtem bepánikolni,kérdezte az orvos,hogy kérek-e nyugtatót,kértem,adott.
2016. jan. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!