Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szül valaki a jövőhéten a...

Szül valaki a jövőhéten a bp-i Szent Imre kórházban? Izgultok már, hogy fogtok szülni? Én április 1-re vagyok kiírva, de remélem előbb jön a kiscsaj.

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 2008-ban szültem ott a lányomat április 1-én. Az ügyeletre mentem, vízben vajúdtam, az alternatív szobában szültem, gyertyafény, zene mellett. Nagyon szép volt minden. Remélem Neked is jó lesz minden. Hidd el április 1-e egy tökéletes nap a megszületésre!
2010. márc. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Istenem de jó lehetett! én május 23-ra vagyok kiírva, de ha ez így mehetne az szuper lenne. Mitől függ hogy hol szülhetek? ha mikor beérek üres az alternatív szoba akkor kérhetem hogy ott vajúdhassak úgy ahogy én akarok? apuka ott lehet?
2010. márc. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mármint a hol szülhetek értsd a Sz. Imrén belül.
2010. márc. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen,ha üres,akkor lehet használni!Apuka bentlehet.
2010. márc. 30. 04:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!