Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyiért vállal császárt egy...

Mennyiért vállal császárt egy orvos szerintetek?

Figyelt kérdés
A pénz nem akadály,csak nem tudom mennyit ajánljak neki,hogy császározzon?
2016. febr. 18. 16:39
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
61%
7-es! Megkérdezhetem hol élsz? Mert én is külföldön. Skandináv országban,első babámat várom,bár még az elején vagyok.
2016. febr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
80%
Elmondod, hogy mit szeretnél és ő meg fogja mondani az árát. Ha kívánság császár, akkor drágább mint a sima császár (tehát ha oka van rá), mert okot is kell találni, rizikózik. De kérdezz rá minél előbb, mert az én orvosom pl. nem császároz ok nélkül. Én nagyon szerettem volna, ő lebeszélt, sok energiát ölt bele, hogy oldja azokat a gátakat, amik miatt én császárt szerettem volna, végül igaza lett, simán, gyorsan szültem.Beszéld ezt meg a dokiddal. Nem fog szégyenlősködni, ha az árral van szó.
2016. febr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
58%

"Az a tévhit él még a köztudatban, hogy a gyerekek számára is a császármetszés abszolult veszélytelen, és számukra ez a legjobb megoldás. De ez nem így van, és a magzati szövődmények is gyakrabban fordulnak elő császármetszés után...."


[link]


dr.Dékány Ágnes - szulnijo Facebook oldal

2016. febr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megfogom kérdezni! Szültem már természetes úton. 24 órán át tartó összefolyt fájásokkal.
2016. febr. 18. 17:22
 15/62 anonim ***** válasza:
47%
Hát ebben a videóban aztán semmi konkrét nem volt... semmiféle szövődményt nem tudott mondani.. Hát ha meg kicsit betegesebb lesz a gyerek... inkább az legyen, mint agyilag károsult (oxigénhiány, fogó, vákuum), vagy halott.
2016. febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
88%

Ezen mi a fenét veszekedtek?

Amúgymeg a császárt ahogy eddig olvastam nem a baba érdekei miatt választják a nők (90%-a legalábbis), hanem saját érdekből: ne fájjon, ne táguljon ki, félti a p-ját, meg ilyenek.



Kérdező: ez orvos függő. Ahogy olvastam, olyan 70-150 között van az összeg. De ezt kérdezd meg. Semmi tnem veszítesz: Doktor Úr, császármetszéssel szeretnék szülni, mennyiért vállalná el, hogy megcsinálja?

Ennyi. :)

2016. febr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
Pont a tegnap mondta egy szülészeten dolgozó ismerősöm, hogy 150.000.-.
2016. febr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
55%
10-es, hol is lehet csak úgy, plusz pénz nélkül, teljes orvosi beleegyezéssel választani a császárt?
2016. febr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
ezt kérdezd meg az orvosodtol. ő biztos megmondja de ha a pénz nem akadàly akkor valoban alapbol magànba menj. Én meg értelek de nem vagyok ezen az àllàsponton. nekem volt egy csàszàrom. Nem részletezem,nem vagyunk egyformàk.van aki a sima szülést pikkpakk lerendezi. van aki 24-32 óràt vajjudik. csàszàrnàl ugyanez. Van aki hipphopp szaladgàl van aki nem és sajnos itt is lehetnek szövödmények. jol gondold meg. ha döntöttél akkor meg ne érdekeljen ki mit mond. Szerintem mindenki tartsa tisteletben a màsik döntését.Akkoris ha n egyezik az övével.
2016. febr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
67%
Őszintén remélem, hogy több kórház is követi a miénk példáját, és bünteti a szakmai indokot nélkülöző császárt végző orvosokat. Csak kettőt kellett eltiltani a szülőszobától pár hétre, egyből felére csökkent a sectiok száma. Az OEP is vizsgálódik, mert jóval többe kerül, és várható, hogy indokolatlan császárt nem térítenek meg a kórháznak. Indokot meg nem könnyű hamisítani...
2016. febr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!