Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyiért vállal császárt egy...

Mennyiért vállal császárt egy orvos szerintetek?

Figyelt kérdés
A pénz nem akadály,csak nem tudom mennyit ajánljak neki,hogy császározzon?
2016. febr. 18. 16:39
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
*nem elrontója
2016. febr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
33%
az ilyen dokiknak kéne bevonni az engedélyét, haszonszerzés miatt veszélyeztetik a gyermek egészségét. A nőktől már megszoktam, hogy a saját kényelmüknek alárendelik a gyermek épségét, de mindig megdöbbent hogy pénzért találnak orvost is aki partner ebben, annak ellenére, hogy ők is tanultak szülészetet...
2016. febr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
#52 Hűtsd le magad, senki nem kíváncsi rád.
2016. febr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
0%
utolsó, lehet kicsit többet tudok erről a folyamatról, és a lehetséges utóhatásairól, mint te :-) de engem aztán nem zavar ha autista, vagy megismerési zavaros lesz a gyereketek, ez a ti lelkiismeretetek dolga. Sőt, gondolom altatást is kérni fogtok, nehogy picit is küzdeni kelljen a gyerekért, így még a súlyos magzati légzésdepresszió is fennállhat.
2016. febr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
Csak köpködni tudsz, mást nem. És nem, nem fogok altatást kérni, miért tenném?! Nem azért választom a császárt, mert azzal olyan kibszott könnyű lesz. De ez az én dolgom, neked az ég világon semmi közöd hozzá.
2016. febr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:

véletlen se szeretnék altatást.


megmondtam, hogy egy oszttársam oxigénhiánnyal született, és én még csak az esélyét sem szeretném megadni ennek, mert láttam, milyen nyomorúságos lett az élete... és erre mondta. Illetve így hangzott:

"Semmi jónak... (hatásszünet)...nem állok útjába" - gondolom végiggondolta mit akart mondani.


Más kismamák akik hozzá járnak azt mondták, nem mond összeget a szülésre, mert azt az elvet vallja, eleget kifizetünk neki terhesgondozás során, adunk amennyit tudunk. Szóval nem gondolom, hogy pénzéhes lenne, sőt, osztályvezető főorvos, professzor és fiatal, gondolom naprakészebb a témában, mint az itteni fröcsögő válaszadók...

2016. febr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:

Utolsó, nagyon köszönöm az infót! :)

Én is hasonló okok miatt szeretnék császárt.. Nagyon alacsony a fájdalom küszöböm és borzasztóan félek attól, hogy nem tudom megszülni a babámat..hogy majd az orvosnak kell kikönyökölni a hasamból, vagy bárhogy máshogy kirángatni belőle.. Elakad a szülőcsatornában, oxigénhiányos lesz, stb.


Szóval én például nem azért szeretnék császárt mert akkor nem kell küzdenem. Alacsony a fájdalom küszöböm, esélyes, hogy nem lesz egyszerű a felépülés utána, viszont azzal már csak nekem kell megküzdenem, a szerencsétlenkedésemmel pedig már nem veszélyeztetem az életét.


Szóval lehet köpködni, hogy mert a saját kényelmem... Nem lesz kényelmes. Aki meg ennyire természetes szülés párti az meg ne olvassa a császáros kérdéseket, ilyen egyszerű.

2016. febr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
Külföldi országokban meg engedélyezett ,hogy válasszanak a nők,mégis több az egészséges gyerek mint nálunk! Szerintem 59%-os ne szólj bele valamiben amiről halvány lila dunsztod sincs. A kérdező meg szerintem nem is fog válaszolni(jól teszi),mert pár idióta szaladna egyből feljelentést tenni.
2016. febr. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
28%
ohh igazad van, valószínűleg a szülészet-nőgyógyászat professzorom a józsefvárosi piacon vette a diplomáját, ahogy én is igaz? Olvasgass valódi tanulmányokat, bár a legtöbb angol nyelven van, de ott leírják. Ne babafalvára meg díványra hagyatkozzatok...De engem nem érdekel, ha a császárotok miatt baja lesz a gyereketeknek, ezt ti vállaltátok, de neki kell szenvednie...
2016. febr. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
10%
ha nem érdekel, akkor mit jajongsz itt már 6 oldalon keresztül???
2016. febr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!