Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki magánkórházban szült,...

Aki magánkórházban szült, mennyit fizetett összességében a szülésért?

Figyelt kérdés
Hol, melyik kórházban voltatok?
2016. márc. 14. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy hete szültem a Maternityn. Hogy érted, hogy összességében a szülésért? A terhesgondozást is szeretnéd tudni?


Mert a szülési csomagból mi az 500.000-eset választottuk (vagyis nem a luxust), így mi 505.000-et, mert vettem ott egy haskötő pántot, amit előre vettem, az sajna túl kicsi lett.:/


Maradhattunk volna benn még egy éjszakát +50.000-ért, de én is és a baba is egészségesek voltunk, sőt, a férjem is, így őt is hazaengedték velünk.:))


Nyugodtan írj rám, ha érdekel valami, hogy hogy ment a császárom, vagy milyen volt a dokim, orvosok, nővérek, maga a kórház, stb. Nagyon szívesen leírom.:)

2016. márc. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekel, kedves első válaszoló, hogy milyen volt! Mennyire törődtek veled, a műtét menete stb
2016. márc. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel kedves első. Mindenféle ami eszedbe jut, ha ráérsz leírni. Priviben is jöhet!
2016. márc. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekel,irtam privit is,ha nyilvánosan nem irnád le. Köszi
2016. márc. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
És a terhesgondozás kb. mennyi volt a 9 hónap alatt?
2016. márc. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem is nagyon érdekelnének a Maternitys tapasztalatok.
2016. márc. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Az a baj a maternity és a többi magán klinikával, hogy igazán problémás esetet nem tudnak kezelni, pl egy koraszülöttet.

Mert ugye tök jó is lenne, hogy fizetsz egy zsák pénzt aztán bármi is legyen ők megoldják. De nem így van. Én ezért azt gondolom a baba szempontjából jobb egy mindenféle esetre felkészült állami kórház és egy ott dolgozó kiváló fogadott orvos, szülész valamint a kényelem miatt alapítványi szoba. Ezek is pénzbe kerülnek, bár valamivel kevesebb mint a magán kórház, de ami nekem fontosabb, hogy minden problémás esetben is számíthatsz rájuk.

2016. márc. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

7# sokkal több olyan kórház van, ahol nincs az állandóan ütőkártyának használt pic, mint ahol van. Gyakorlatilag a nők nagyobbik része olyan helyen szül az országban, ahol nincs ilyen. Még komplett megye is van, ahol nincs.


Így aztán egyesek az alapján választanak, hogy vagy a helyi szar kórház, ahol ugyanúgy nincs semmi, vagy egy magánklinika, ahova fizetés ellenében bárki, bármikor mehet, nem kell kerülőutas megoldásokkal kéretőzni, és leaglább tuti normális helyen, normális hozzáállású személyzet fogja kísérni a szülését.

2016. márc. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Ja és a magánkórházaknál meg is van, hogy hanyadik héttől vállalja a szülést. Így nincs is létjogosultsága a kérdésnek, hogy mit csinálnak egy koraszülöttel. Semmit, mert nem vállalják a szülést és nem is tudsz odamenni koraszülöttet szülni.
2016. márc. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
oh, bocsi, bocsi, első vagyok, altattuk, pelenkáztunk, énekeltünk, köldökcsonkoztunk az elmúlt napokban!:)) máris írok privit nektek!:)
2016. márc. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!