Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszésnél volt akinek...

Császármetszésnél volt akinek nem jól adták be az érzéstelenítőt? Sajnos nekem igen.

Figyelt kérdés
Nektek mondtak valamit utána a dokik?

#szülés #császár #èrzèstelenítès
2016. márc. 19. 21:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

#6 vagyok ismét.

Nagyon nehéz volt a második terhességem, sokat betegeskedtem, nem nagyon foglalkoztam a szüléssel a 9 hónap alatt (meg persze ha van egy óvodásod már, egész más a helyzet, mint amikor az elsőt várod).

Egy darabig gondolkodtam benne, hogy kórházon belül váltok orvost, de aztán végül másik kórházban (SOTE II.) szültem, és nem bántam meg.

Amikor vártunk a program császárra az előkészítőben, szabályosan ugrált alattam az ágy, annyira remegtem a félelemtől, de szerencsére én voltam az első, és kifogtam egy tündérszuper aneszteziológus dokinőt, akinek azóta is áldom a nevét, rengeteget segített, hogy jó élmén legyen a műtét. "Érdekes módon" ő elsőre eltalálta a gerincemet, és extra gyorsan regenerálódtam a műtét után (pedig egyáltalán nem vagyok fitt). Sokat 'szépített' ez a második élmény az első emlékén, kicsit felül/átírta a korábbi borzalmakat.

Nem lesz több gyerekünk, de nem emiatt, hanem mert idén már 40 éves leszek.

2016. márc. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
az elsőnél spinálist kaptam fájt amikor beadták, de utána nem éreztem semmit még műtét után sem kellet fájdalomcsillapítót kérnem. a második császárnál epidurált kaptam itt viszont a jobb oldalamon nem hatott teljesen műtét közben nagyon fájt és még utána is napokig.
2016. márc. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem sem hatott rendesen, szóltam is hogy faj. Rendesen éreztem a matatast és fájdalmas is volt. Nekem azt mondtak, h bírjam ki mert ha altatnak akkor nem szoptathatok utána egy ideig. Így kibirtam valahogy de elég rossz volt.
2017. jún. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!