Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi jégbetétet érdemes...

Mennyi jégbetétet érdemes vennem a szülés utánra?

Figyelt kérdés

Több helyen olvastam, hogy nagyon jó és viszonylag új dolog a MomCare-es jégbetét, ami segíti a fájdalom enyhülését a gátmetszés után.

Brendonban most akciós, 1700 Ft helyett csak 1000 Ft, és szeretnék venni belőle, de nem tudom, mennyit? Aki használta már, meddig használta, és mennyit vett belőle? köszönöm előre is!



#jégbetét #momcare #gyermekágyas betét
2016. ápr. 18. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Nekem nem volt, de gondolom, h ketto mindenkepp kellene. Az egyik visszafagy, a masikat hasznalod. Nyilvan csak tippeltem, majd hatha jon vki, aki hasznalt ilyet, mi csak a fogzaskonnyito hutoragokat hasznaltuk, abbol ketto volt. :)
2016. ápr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Kedves első, ez egy egyszer használatos valami... Ugyan azt tudja, mint egy betét, csak van benne "önhűtő rendszer", ami 30 percig hideg, aztán mehet a kukába. Szerintem egy eldobható betétért, ami 30 percig hideg, nagyon sok még az 1000 Ft is.
2016. ápr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Első szülésemnel nem volt, most pedig vettem 2db ot :) szerintem eleg.. Az kb 1 órán át hűti a gátat en is a brendonban vettem :)
2016. ápr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, én is sokallok 1 db betétért ennyi pénzt, de ha enyhíti a fájdalmamat, 3szor ennyit is megadnék érte.

De úgy nem akarok bevásárolni belőle, hogy lehet, hogy nem is kell majd annyi, ez lesz az első szülésem.

A második válaszoló jól írja, ez ilyen elpattinthatós önhűtős, és nagyon dicsérik.

Ennyit biztosan megér :)

Köszönöm az eddigi válaszokat is!

2016. ápr. 18. 15:01
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor bocsi a hulesegert, amit irtam.😃

Valoban nagyon draga ez a vmi...

2016. ápr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz szülés után 24 órat voltam az örzőben, a szülésznők egész éjjel hordták és cserélték "alattam" a házi jégbetétet (bevizezve, zacskóban bevagtak a fagyóba a simat), mert megvesztem a fajdalomtol (a branülöm még megvolt, de az eda oda nem hat).


Ebből a fajtából kellett volna minimum egy tucat.

2016. ápr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én egyet kaptam még szülés előtt ismerőstől. Kb 30 percig volt hideg, de az jól esett. Használat után kivettem belőle a hűtőtasakot és azt lehűtöttem párszor még, az is ugyanolyan jó volt.
2016. ápr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a fájdalmat a körömvirág balzsam is nagyon jól enyhítette, érdemes esetleg azt is vinni ha ez nem válna be.
2016. ápr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Drogériában vagy patikában keressem a körömvirág krémet?
2016. ápr. 20. 08:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát mi azt hiszem a dm-ben vettünk körömvirágbalzsamot, de szerintem patikában is lehet kapni. Nekem hihetetlenül gyorsan gyógyult tőle és enyhítette a fájdalmat is.
2016. ápr. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!