Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A császármetszésből semmit...

A császármetszésből semmit sem lehet érezni?

Figyelt kérdés
Spinális érzéstelenítést kaptam, és nem éreztem semmit a vágásból, a baba kivételéből és a varrásból. A barátnőim közül akinek császára volt, mind azt meséli, érzett valamit.
2016. máj. 9. 04:58
 1/9 anonim ***** válasza:
spinalist kaptam, fajdalmat nem ereztem, csakbmikor szethuzta a hasam akkor egy fua ilyen szetfeszitest. de nem fajt csak fura volt
2016. máj. 9. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én az égvilágon semmit nem éreztem. Már-már aludtam volna..
2016. máj. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Es milyem volt utana? Nagyon faj? Nagyon felek a szulestol.. a simatol es a csaszartol is..:(

13hkm

2016. máj. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
rángatást igen. Utána nekem 1 hétig fájt a seb, erősen húzódott, de a varratszedés után jobb lett.
2016. máj. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fájdalmat én sem éreztem, csak azt hogy "matatnak+ bennem :)
2016. máj. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Én természetes úton szültem. Maga a szülés egész elviselhető volt, a vajjúdás annál inkább fájdalmasabb. Soha ennyire nem fájt mégsemmi, de azért kibírtam. Te is kibírod majd:) Ezt a 13 hetesnek írtam.
2016. máj. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
érzéstelenitést kaspz ha nem hat vagy hamar elmulik érzed sakkor,altatnak császárkor
2016. máj. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ühüm, hát nekem nem hatott az érzéstelenítés, tehát éreztem. De altattak egyből.
2016. máj. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fájdalmat nem éreztem,csak hogy valamit csinálnak, aztán mondta a doki,hogy erősebb rángatást fogok érezni akkor vették ki a babát! Barátnőm azt mesélte,hogy neki fájt addig amíg ki nem vették a babát, a varrás és a többi már nem.
2016. máj. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!