Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amikor beindul a szules a...

Amikor beindul a szules a nagyobbik gyerekkel mi lesz? Hogy oldottatok meg?

Figyelt kérdés
Van egy ket eves lanyom. Nagyon anyas soha nem volt meg nélkülem,egyutt alszunk is el este. Szóval nem tudom elképzelni,hogy kibirna nelkulem 3 4 napig amig kórházban leszek. El tudna e aludni ejjel felebredne csak keresne hogyy magyarazam el neki. Kerlek adjatok tippeket, nagyi t szereti de meg soha nem volt egesz nap veluk foleg nem ejjel
2016. máj. 13. 10:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10#es, bocsi most láom, hogy van nagyi, akkor hajrá!
2016. máj. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Koszi ez tenyleg jo tanacs, mindenkeppen kipróbálom,de felek is,hogy birjuk ki. Nekem is nehez lenne nelkule,tenyleg mindig egyutt vagyunk. De muszaj lesz valamit kipróbálni. Koszi mégegyszer
2016. máj. 13. 18:40
 13/13 anonim ***** válasza:

10# vagyok.

Még annyi, hogy próbáld kicsit lazábban venni, mert ha te síkideg vagy emiatt ő is az lesz.

Nézd azt, hogy ezzel jót teszel vele, ha jön a tesó úgyis osztozni kell rajtad, plusz jövöre ovis lesz. Ideje elvágni a köldökzsinórt! ;)


Ha nem sikerül elsőre ne csüggedj, másnap próbáljátok újra.

2016. máj. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!