Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha gyorsan sikerült visszanyer...

Ha gyorsan sikerült visszanyerned a formád a szülésed után, a második után is így volt?

Figyelt kérdés

1 hónappal a szülés után teljesen visszaalakult a testem, mostanra a hasam is újra lapos lett. Sokkal rosszabbra számítottam, mert alapvetően alacsony és vékony vagyok, terhesség alatt viszont 14 kg-t híztam.


Aki így volt az elsőnél, a másodiknál is számít a genetika ennyire, vagy valamiben máshogy alakult nálatok?


2016. máj. 18. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Én sokakkal ellentétben a második után még gyorsabban nyertem vissza az alakom, pedig az elsőnél is gyorsan ment. Mondjuk két gyerekkel strapásabb az élet, gondolom a genetikán kívül ez is számít.
2016. máj. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem,most 2 hónapos a kicsi és még mindig van hasam. Sokkal lasabban rendeződtek a belső rèszek, meg a mellkasom is lassabban "ment össze". Azt mondta a gyógytornàsz,hogy többedik babànàl ez teljesen normàlis. Pl 5-6. hétig ugyanúgy fel voltam vizesedve, mìg az első szülés utàn azonnal lement rólam a vìz is.
2016. máj. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az elsőnél 3 hónap alatt, a másodiknál 9 hónap alatt alakultam vissza. Az első nem szopizott, a 2. 2 éves koráig igen és eltelt köztük 13 év.
2016. máj. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nálam nem úgy ment másodszor, mint az elsőnél, pedig az első alkalommal többet híztam. A 6 hetes kontrollon akkor már csak 4 kg volt rajtam a 22-ből, a kisfiam fél éves korára már mínuszban voltam ahhoz képest, hogy mennyiről indultam. Másodjára már a kórházból hazaérve lement 10 kg a 16-ból, aztán napok alatt még 4 kg, de azok vissza is jöttek, és azóta stagnálok, pedig ugyanúgy szoptatok, mint az első gyermekemnél. A különbség az, hogy öregebb lettem:), és a kislányom már végigalussza az éjszakát, nem vagyok olyan zombi, mint a fiammal voltam.
2016. máj. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A második szülésem után szuper gyorsan regenerálódtam, egy hét után úgy éreztem, mintha nem is szültem volna. Két kicsivel voltam otthon, mozgalmas volt, az alakom pedig jobb lett mint lánykoromban.
2016. máj. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én az elsőnél +22kgot híztam, kb.fél év múlva már csak 6kg volt rajram, de az a gyerek 3 éves koráig. Nagyon lestrapált a szülés, éjszakázás, nagyon sok időbe telt mire helyreálltam (külsőségekben is pl smink stb).

Most 10 napja szültem, iszonyat feltöltött a szülés, fitt energikus vagyok. Meg se kottyan az éjjeli szopi pedig már a 30.héttől hajnaltól ülve aludtam borzalmas nem szűnő hátfájás miatt. A most felszedett +14kgból 8-9kg már lement. Testileg szuperül vagyok.

Nekem ég és föld a kettő! Most ezerszer jobban vagyok testileg lelkileg mint elsőnek..

2016. máj. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Nekem a kilok lementek pár héten belül, csak a hasam maradt vmiért nagyobb. Most is lóg még kicsit a bőr, de már nem vészes.
2016. máj. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!