Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti szülés után, ha csíkos...

Ti szülés után, ha csíkos lett a hasatok, nyáron vettetek fel bikinit?

Figyelt kérdés

2016. máj. 28. 15:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%

Engem nem zavartak a szülés után a csikok a hasamon. Én még a kifutón sem takartam őket, ahol az férfiak megbámultak. Pedig hires modell vagyok.

Akkor is természetes voltam, és sikerem volt, mikor riportot csinált velem és a kicsimmel több országos csatorna a szülés után.

Büszke vagyok külsőmre, csikok ide-vagy oda!


20 N


(tigris, Fővárosi Állatkert)

2016. máj. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Persze, vegyél fel nyugodtan. Én mindig úszódresszben nyomom (fiatal koromban műugró voltam), így én szülés után se veszek fel bikinit, de nem azért, mert szégyellném a csíkjaim.:)
2016. máj. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
74%

rajtam sajna minden felszedett kg utan csik kovetkezett, a karomon is van, a hasamon, derekamon, labaimon. Mar lementek a kilok, de a csikok meg ott vannak. Akkor mit vegyek fel, kezes labast? Ha mar az itt egy-ket logikajaval gondolkodok szerint elnek.

Amugy ameddig lilak a striak, addig nem kerulom a strandot, de legalabbis a bikinit, mert en nem erzem jol magam sajnos. Ha engem nem zavarna, akkor nem erdekelne, es felvennem, de en sajnos ilyen vagyok. Viszont nem nezem meg azt, ha valaki csikos, mint en, es bikiniben jol erzi magat, sot orulok neki.

2016. máj. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem veszem fel, pedig az alakom rendben van, de a striáim nagyon zavarnak. Nem egy-két lila csíkot kell elképzelni, hanem szabályosan ráncos lett a hasam, a köldököm felett 10 centivel kezdődik és még a szeméremdombom is csíkos, szóval elég feltűnő :(
2016. máj. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem csak a köldököm alatt lett csíkos, de ott eléggé. Viszont csak közelről látszik, a hasam amúgy szépen visszahúzódott, így kb. 1 méterről már egyáltalán nem látni, csak ha kifejezetten valaki a hasamat bámulja. Én szerintem veszek föl bikinit. :)
2016. máj. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Tavaly a párommal és a kisfiúnkkal voltunk strandon, először egyberészest akartam, aztán gondoltam lesz**om mit gondolnak, van egy gyönyörű,egészséges kisfiam és az a legfontosabb, akinek nem tetszik ne nézze.
2016. jún. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!