Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházi szülés esetén van...

Nyíregyházi szülés esetén van itt olyan, akinek nem vitték el a babát azonnal, ha minden rendben zajlott?

Figyelt kérdés
2016. máj. 30. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Elviszik. Mosdatas, vizsgalat, meretek levetele, oltoztetes utan hoztak vissza. Kb. 10-15 percnek erzekeltem az egeszet.
2016. máj. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezeket miert nem lehet orakkal kesobb megvsinalni? Par oraval kesobb is ugyanannyi centi lesz. Miert nem lehet az anyuka mellkasan, hogy o is megnyugodjon a nagy tortura utan? Ehelyett egybol a csap ala dugjak, ami amugy nemhogy rogton, de ugy egyaltalan tok folosleges. Ha az ember keri, akkor se lehet mashogy?
2016. máj. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem azonnal a mellkasomra rakták rögtön ahogy kijött.Nem sokáig volt ott,de megnyugodott,és nagyon jó érzés volt.Utána vitték el.Szóval szerintem egy pár percre biztos lehet kérni,bár legközelebb azt is megpróbálnám megbeszélni az orvosommal,hogy hadd rakjam rögtön cicire,mivel a lányomat nem tudtam szoptatni,és állítólag ha rögtön szülés után mellre kerül a baba,jobban beindul a tej.Kérdezz rá,egy próbát megér.
2016. máj. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves egyes, te nagyon szerencsés vagy, én 5 óra múlva kaptam meg a fiam.

Kedves hármas, én is így jártam, nem tudtam szoptatni, most a második babával remélem másképp lesz, igyekszem megbeszélni a dokival. Az elsőt éjszaka szültem ügyeletben.

2016. máj. 31. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!