Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nemsokára eljön a nagy pillanat?

Nemsokára eljön a nagy pillanat?

Figyelt kérdés

A mai nap folyamán több fájást is észleltem, de nem olyan nagyokat, hanem csak kisebbeket. Magzatvíz sajnos még nincs, pedig pont holnap leszek 40 hetes. Nagyon izgulok, ha holnap fog elfolyni a nyákdugó? Mit tegyek? Szerintetek van értelme az izgulásnak , vagy még nem jön a baba?

31éves\ 40hkm


2016. máj. 31. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem pl. szerdan tavozott a nyakdugom, pentek hajnalban folyt el a magzatviz es aznap delelott szultem. Fajasaim mar hetfo ota voltak, de csutortok keso estig rendszertelenek.
2016. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hali sorstárs! :) Én is holnapra vagyok kiírva a babómmal, egyelőre nekem semmi! :(
2016. máj. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen bizonyos, hogy nem soká szülsz... Hisz írod, holnap leszel 40 hetes. Nekem a nyákdugó már 1,5 héttel korábban elkezdett távozni kisebb-nagyobb darabokban. A nagy napon éjjel 1-kor jelentkezett az első fájás, egészen délig rendszertelenül jöttek, aztán bekeményített, hirtelen elkezdtem tágulni, és 2-kor ki is bújt a Manócskám. Vizem nekem nem folyt el, a kitolás előtt pár perccel repesztettek burkot. Ne izgulj, gyűjtsd az energiát, aztán gyors szülést, könnyű gyermekágyas időt! :)
2016. máj. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerencsére túléltem az éjszakát! Ma is fogom figyelni a fájásokat! Majd jelentkezem.
2016. jún. 1. 05:54
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves barátaim! Örömmel jelenthetem, hogy bizony tegnap történt a csoda! Tegnap éjfélkor, mikr megszületett a kis Rózsa babám! Kereken 4 kilóval született, egészséges baba! Köszönöm mindenkinek, aki privátban érdeklődött irántam! Jó egészséget kivánok!


A boldog édesanya.

2016. jún. 2. 13:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok :)
2016. jún. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :) Szuggeráljatok engem please, mert az én manóm bent ragadt! :( (2-es)
2016. jún. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2016. jún. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!