Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet nem ide tartozik de...

Lehet nem ide tartozik de szules alatt jar le a Tajkártya akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
sajnos juni 8ra vagyok kiirva es juni 15.en jar le a taj kartyam.. de sajna nem abba a varosba vagyok ahova a lakcimem szol es nem is ott szulok ilyenkor mi a teendo es nincs idom haza menni mer barmeik pillanatban beindulhat a szules.!
2016. jún. 3. 15:58
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
na szoval nem vagyok buta... a masik meg voltam a járási hivatalba onann elkuldtek az adohivatalba es ott adtak egy pappirt hogyha nem szulnek meh 15.eig akkor ezt toltsem ki es vigyem be... es akk fizessek bebxy osszeget.... nos igy mar erted a butasagom???? es a lejart alatt azt ertettem h megszunik vagyis nem él és igen van ilyen... mer egyik ismerosommel a korhazban kozoltek h nincs tajkartyaja... ;) errol ennyit.... de igen buta vagyok....
2016. jún. 5. 02:41
 12/12 anonim ***** válasza:

igen, buta vagy :(

de megnyugtatlak, a gyereked ingyen orvosi ellátásra jogosult 18 éves koráig (vagy amíg nappal tanul), így a szülés is ingyenes.

na meg egyébként sincs olyan, hogy nem látnak el, csupán ha piros a számod, akkor utólag felszólítanak, hogy fizesd ki azt a 7500.- körüli összeget amit minden munka kerülőnek fizetnie kell!


ezt a csekket az apehnál kell kérni, nem kell a szüleid lakhelyéhez utaznod, hogy be tudd fizetned :DDD

2016. jún. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!