Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a csaszaros szules,...

Milyen a csaszaros szules, irjatok sokan?

Figyelt kérdés

Minden erdekel testi , lelki oldalrol is.

A ferjetek segitett amig gyogyultatok? Volt szovodmeny? Ha koran indult vna be akkoris vágnak?

Tobb hála penzt kell adni? Szóval minden! Irjatok sokan.



2016. jún. 30. 13:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én azért lettem császáros, mert a baba feje nem illeszkedett be rendesen, szóval normál szülésnek indult.

Császár: ha tudom előre, akkor biztosan féltem volna, de mire oda kerültem, addigra már nagyobb volt az öröm, hogy végre nem fáj, mint a félelem. Azért féltem, éreztem, hogy remegek is (bár az lehet valamelyik szertől volt), de túlélhető.

A kórházban az első pár nap elég nehéz, alig bírsz felkelni, csövek, varratok, jó kis bababarát kórházakban 1 nap után te látod el a babát is ezek mellett. Ami nem lenne baj, ha segítenének, de ahogy hallom, ez a ritkább.

Itthon segített a férjem, bár 4 nap után visszament dolgozni, aztán nekem megfájdult újra a hasamon a varrat. Akkor aztán beijedt, és otthon maradt velem 1 hétig még.

Nem volt egyébként semmi szövődmény. 3 hónapos volt a babám, amikor elkezdtem újra nagyon óvatosan futni járni. (Hű, de le leszek pontozva emiatt, de pedig szoptattam/szoptatom a kisfiamat, nem hajtottam túl magam, óvatos voltam, és nagyon fokozatosan álltam neki.) Ezt csak azért írtam, hogy lásd, van élet császár után. :)

Nem adtam több hálapénzt. Nem gondoltam, hogy ezért több kell. Viszont a 6 hetes kontrollon nem volt túl kedves az orvos, lehet, hogy tényleg többet illett volna, de én direkt megkérdeztem, hogy mennyi az annyi, és ő mondott egy tól-ig határt, annak a tetejét céloztam meg.

2016. jún. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nagyon halas vagyok. Koszonom mindenkinek a valaszt.:) mindenkinek minden jot kivanok az Èletben!!:)))
2016. jún. 30. 22:32
 13/16 A kérdező kommentje:

Utolso. Nem a te bajod illedelmesen adtal neki penzt, es ra is kerdeztel... :)

Nem pontozlak le en sportőrult vagyok es enis fogok sportolni biztosan. Fokozatosan. Nekem mas lesz. Sztem ugy leszek mint a baratnom. O is ennyit sportol es most ikreket var tovabbra is laza mozgas elso babanal vegig futni jart. Mivel elotte is csinalta nem hatotta meg a szervezetet. Persze ovatosan mindent

2016. jún. 30. 22:36
 14/16 A kérdező kommentje:
8# gratulalok es szuper h sikerult a szules másodszorrs
2016. jún. 30. 22:37
 15/16 A kérdező kommentje:

10# mennyire volt rossz a sebgyulladas? Nem aggodtal? Fajt?:/

Amugy tudom illetlen kerdes. De kb. Ki mennyit fizetett?

2016. jún. 30. 22:38
 16/16 anonim ***** válasza:

A gyulladás nem volt vészes. piros volt, fájt és gennyedzett. kutya füle egy mellgyulladáshoz képest.

nem aggódtam. sokkal jobban aggasztott, hogy nem tudok segíteni egy nyomorult hasfájáson :o


én ugyan nem fizettem, de 50-150ezer között mozog még vidéken, kisvárosban is a tarifa.

általános, hogy ha az orvos nem mondja, akkor a magánrendelési díj 10xese.

2016. jún. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!