Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek eltért a mensi szerinti...

Akinek eltért a mensi szerinti időpont az ultrahang szerintitől az mikor szült végül?

Figyelt kérdés
nekem mensi szerint: május7, de tudom, hogy kb egy héttel előbb volt a kelleténél peteérésem, tehát én április 29-re saccolom, amit meg is erősített az ultrahang a terhesség első felében. a terhesség második felében viszont ultrahang szerint még egy héttel előbb április 25 jött ki... szerintetek mi a valóság? Mikor fogok szülni? Ti melyik időponthoz szültetek közelebb?
2010. ápr. 14. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem utolsó mensi szerint július 15, utolsó uh szerint 26-a. És 19-én kibújt:) A 12 hetes uh-n volt 5 nappal fiatalabb, mint a mensi szerint, az meglehetősen pontosnak mondható, hiszen 4 nappal a kiírt után született.
2010. ápr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mensi szerint okt. 21-én szültem volna(pontosan tudtam a mensi időpontját), UH szerint nov.3. Végül nov. 6-án szültem. Tehát nálam az UH szerinti időpont volt a pontos.
2010. ápr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó menstruáció alapján február 27., az uh szeint február 13, február 9-én született meg a baba. A zárójelentésén 37 hetes fejlettségűnek írták...
2010. ápr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Az én babám okt.1-je körül fogant meg..utolsó mensi szerint.06.18.ra voltam kiírva..uh.szerint.06.24-re, aztán 07.01-jén megindították a szülést.. nem mindenkinek 28 napos a cikklusa..az enyém akkoriban 34 35 napos volt,hiába mondtam..
2010. ápr. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mensi számít. Az ultrahangon azt nézik, hogy mekkora a gyerek, de ez nem jelent semmit. Van aki 2,8-nal születik, van aki 5 kg-val.
2010. ápr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!