Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szept.20-án volt az utosó...

Szept.20-án volt az utosó menszeszem. Akkor most 35 hetesnek kellene lennem, de a sima ultrahang szerint csak 33 vagyok. Akkor most később fogok szülni? A 4d-nél eddig mindig stimmelt az időpont.

Figyelt kérdés
2008. máj. 22. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Néha előfordul, hogy a baba vagy előrefejlődik, vagy vissza kicsit a koránál.

ilyenkor szokták módosítani a szülés várható időpontját.

De hogy a baba mikor jön , igazán nem lehet tudni...

Jó, ha te észben tartod, hogy a mensi szerint mennyi idős vagy...

2008. máj. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem szept. 29-én volt az utsó mensim, de akkor azt mondták, későbbi picit a baba, mint a naptár szerint lenne és júl. 15-re írtak ki. Ma meg azt mondta a dokim, hogy júl.6. Úgyhogy én is épp azon gondolkodom, akkor hány hetes is vagyok tulajdonképpen?

Szerintem tartsuk fejben mindkét időpontot, aztán majd meglátjuk. Már csak azért, hogy ne lepődjünk meg nagyon.

Legyen szép a hátralévő időd a várandósságból és könnyű szülést neked!

2008. máj. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De jó énnekem szeptember 10 én volt az utolsó!Nekem is eltért az uh. de a doki mondta hogycsak akkor gáz ha 2-3 hét a különbség!Gratulálok!
2008. máj. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. máj. 23. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!