Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van aki sikeresen alkalmazta...

Van aki sikeresen alkalmazta a Hypno szülés - Örömteli szülés technikáját?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék tapasztalatokat hallani a fent említett módszerrel kapcsolatban. Marie F. Mongan - Szülés ahol én irányítok című könyvét olvasom éppen, nagyon tetszik, hiszek is benne, de tisztában vagyok vele, hogy hatalmas erő és kitartás kell a gyakorlati alkalmazásához. Arra lennék kíváncsi elég lehet-e ha olvasom a könyvet és itthon gyakorolok, vagy mindenképp érdemes szakembert is felkeresni, mert ezt a tudást otthon egyedül nem lehet elsajátítani. Kérem, olyan írjon aki próbálkozott a dologgal akár siker akár kudarc érte.

Homeós bogyók hatása is érdekel. Ha valakinek lenne ezzel kapcsolatos tapasztalata azt is szívesem olvasom.

Én magam egyébként 34.hetes vagyok 27 éves, és első baba lesz.

Olyanok véleményére nem vagyok kíváncsi akik már hallomásból elítélik a módszert és csak kukacoskodni jönnek erre az oldalra. Köszönöm! :)



#háborítatlan szülés #hypno szülés #örömteli szülés #fájdalommentes szülés #pozitív szülésélmény
2016. júl. 9. 17:39
 1/4 Moni2222 ***** válasza:

Én alkalmaztam és segített. A vajúdás alatt is halgattam a szöveget (bár én angolul) Főképp az első 1-2 órában mert aztán felpörögtek az események

De az én dokim is maximálisan partner volt benne (dr Bardóczy Zsolt - a természetes és háborítatlan szülés pártolója) és a hely is ahol szültem (Róbert Károly magánklinika)

A doki magától adott homeopátias bogyókat, nem tudom miket ,de azt mondta a tapasztalatai azt mutatják, hogy nagyon hatékonyak.


Az, hogy a tanfolyam kell-e szerintem az dönti el , hogy mennyire vagy egyébként jártas ilyesmi -meditációs, hipno vagy agykomtroll- technikákban

2016. júl. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Moni2222 ***** válasza:
(Látom félreütöttem pár karaktert, bocs, telón próbáltam bepötyögni)
2016. júl. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a háborítatlan szülésben volt részem.

Első gyerekemmel Dr. Bálint Sándor volt az orvosom, a továbbiakkal már a fia, Balázs.

Sándor pszichoterapeuta és hipnózissal is foglalkozott amellett hogy természetesen szülész-nőgyógyászként kezdte, vezet önsegítő csoportokat, ilyesmit.


Itt van vele egy érdekes interjú a szülésről, és a honlap, ahol kapcsolatot lehet találni hozzá, ha érdekel.


[link]


[link]

2016. júl. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tanultam meditációs technikákat, és homeopátiát is alkalmazva, a burokrepesztés után 3 perccel teljes, nyugodt , hipnotikus állapotban voltam, nem billentem ki, és csak a kitolás közben jött vissza a kép. Imádtam!
2016. júl. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!