Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek mennyire fontos...

Szerintetek mennyire fontos szülésznőt fogadni? Kinek a személye a fontosabb a doki vagy a szülésznő? Ha nem fogadok fel, akkor vajon az ügyeletes szülésnő is normálisan végzi a dolgot? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2016. júl. 11. 09:16
1 2
 11/15 altero válasza:
A szűlésznő van veled vegig!!! A doki csak ha baj van! Én nem fogadtam szűlésznőt aznap adtam nki pénzt!! 😊
2016. júl. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, te melyik kh-ban szülsz? Én a szt Imrében szültem. Ott sajnos csak akkor lehet szülésznőd, ha orvosod is van választott. Mikor én szültem, még lehetett csak szülésznővel is szülni, ma már nem. Ötödiket tervezzük.
2016. júl. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, közben sikerült találnom egy szimpatikusnak tűnő szülésznőt. Még annyi kérdésem lenne, hogy ti mennyi pénzt adtatok a szülésznőnek, és mondta-e előre a szülésznő, hogy mennyi a tarifája, vagy annyit adtatok amennyit gondoltatok? Köszönöm
2016. aug. 9. 13:52
 14/15 anonim ***** válasza:
Leirom a tapasztalatom. Fogadtam orvost es szulesznot. Egyik sem volt ott a szulesemnel. A szulesznonek dolga volt a doki meg disznot vagott es bebambizott. Mindketto normalis volt akiket kifogtam. A kovetkezonel nem fogadok feleslegesnek tartom igy mar...sok sok ezret tizezret hagyok ott majd egy sem jelenik meg. Alairom elofordul de ezeknel sajnos rendszeres ahogy hallom
2016. aug. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól függ, hogy alakul a szülés, de ezt nyilván előre nem tudhatod.

Nekem nem volt szülésznőm, orvosom viszont igen. Én is későn gondolkodtam, hogy kellene fogadni, lemaradtam. Utólag nem bànom, mert orvosra volt szükség. Természetes szülésnek indult, császár lett a vége.

A kórhàz egyébként oktatókórhàz és a szülésznőtanoncok nagyon sokat segítettek és nagyon kedvesek voltak a vajúdàs alatt. Soha nem voltunk egyedül a Pàrommal.

2016. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!