Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hasonló helyzetben volt valaki?

Hasonló helyzetben volt valaki?

Figyelt kérdés
39/2 napos vagyok be jöttünk a kórházba mert elkezdet szivarogni a magzatvizem. Megvizsgaltak nst is jó. Orvos mondta 2100 a mehszáj. Ultrahang szerint meg van a magzatviz is 100-as. 2 napig semmi fajdalmam nem volt majd tegnap hajnal óta viszont faj a derekam ott kezdődik majd a hasam alsóreszen jon egy eros görcs ami hol 30 mp van hogy 1 percig is fáj. Szóltam a dokinak aki bemt volt mert az enyém ma nem volt bent. Hogy lehet hogy beindul azért fáj jól kiosztot hogy ha ennyi faj hogy akkarok szülni stb. Pedig nem ez volt a kérdés. Majd megvizsgalt most reggel 2100 még mindig szépen kérdeztem hogy akkor nyilok vagy miért. Első baba nem tudom hogy van ez. Es mondta nem ér rá ő erre menjek várjak majd beindul ha kell. Sírva jöttem el mert nem értem miért kell ilyenek lenni? 2 napig szivárogtam majd egy napig semmi. Ma meg nem tom hogy az jötte nyálkás sárgás meg vokt átlátszó is nem sok de jött. Szóltam nézzék meg azota is jönnek? Ilyen fajdalom valoban csak joslofajas ? Több napig is tarthat. A derekfajas nem szűnik meg idő közönként? 41 hetesen indítanak csak . Addig kitarhatok így?

2016. aug. 2. 18:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a sok kérdésé és ha van hiba. Sajnos itt a korházba nem segítőkészek. Meg annyi injekciót adtak algopirint meg nospat.
2016. aug. 2. 18:54
 2/8 anonim ***** válasza:

Kitartas.

Nem volt szep az orvostol,de ilyet En is tapasztaltam mar.

Ha nem a sajat orvosod kerdezed akkor szarnak a fejedre.En felhivtam az orvosom es elnezest kertem de megkerdeztem tole telefonon.

Megnyugtatott es felajanlotta,hogy bejon,megnez.

Egy ora mulva ott volt.addigra nyilt a mehszajam is es mentunk is a szuloszobara.

Nem ilyen jellegu fajasaim voltak mint Neked.nem is voltak igazan erosek,csak rendszeresek.de aztan burokrepesztes utan jott a java.

Nem tudod az orvosod felhivni?

Lehet,hogy a nyakdugod tavozott.az nem feltetlen jon egyben.azt jelzi,hogy nyilsz es keszulodik a tested.

Nyugodj meg.pihenj le.tudom,hogy rossz ilyen kiszolgaltatott helyzetben.simizd a pocid,beszelj a paroddal.

Gyors szulest es jo egeszseget ;)

2016. aug. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amit tapasztalsz, az normális.

Az orvos meg bunkó volt.

És nincs szerencséd, hogy bent fogtak, otthon sokkal kényelmesebb.

Én szivárgó magzatvízzel is haza mentem, két nap múlva indult a szülés, és nem maceráltak agyon...

Igaz, nem első baba volt.

2016. aug. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha interneten tudsz a gyakorira írni, akkor igen, csak jósló fájások! Hidd el, ha tényleg beindul, akkor nem fog az orvos lerázni, kitartás! Amit leírtál, az a nyákdugó volt, az a sárgás nyálkás. Én a helyedben sokat sétálgatnék ott a kórház udvarán.
2016. aug. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi válaszokat. Muszájnak éreztem valakitől megkerdezni mert itt nagyon bunkók. Orvosomat mem értem el. Ülve vagyok ugy enyhébben faj a derekam . Es néha ránt össze a görcs. Inkabb lennék otthom de mondtak sehova se mehetek
2016. aug. 2. 19:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát igen ilyen ha nincs fogadott orvosod,le se szarják az embert ,csak kínoznak. Szerencsére jó orvost fogadtunk és szivárgót a magzatvíz rögtön szülőszoba és 3 óra alatt kint volt a baba. Nekem azt mondta,hogy fertőzésveszély ha szivárog a magzatvíz. Kitartasz mivel régen is minden segítség nélkül megszültek. A baba majd mindent elfelejtett. Kitartást !!
2016. aug. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Melyik kórház ez?
2016. aug. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nézd, én pénteken éjjel kerültem be a kórházba és hétfőn hívtam fel a dokimat azt mondta megnéz ő és miért nem hívtam korábban. :D aztán megnézett délután azt mondta egyelőre nem lesz szülés reggel meg írja a zárómat, majd visszamegyek ha tényleg szülök. (Pár napig voltam otthon még egyébként.)

Én nagy gyakoris vagyok de amikor tényleg beindult a szülés nem volt kedvem meg erőm itt írogatni egyébként. :)

Azt senki nem tudja meddig húzod még, lehet éjjel beindul rendesen a szülés de az is lehet, hogy majd indítanak 41 hetesen.

Kitartást és könnyű szülést!

2016. aug. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!