Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ennyi idősen (40) is vissza...

Ennyi idősen (40) is vissza fog állni a hüvelyfal feszessege?

Figyelt kérdés

Ilyenkor már minden izomzat inkább leépülésbe kezd,ahol addig feszes volt,ott is elindul a megereszkedés. Első -régóta várt-kisbabánk pár hét múlva érkezik,és döntenem kellene. Imádom a szexet és nem akarom,hogy a férjem harangozzon bennem,de egy többrétegű hasi vágás

se túl vonzó. Az intimtornára ne hivatkozzatok légyszi,mert ugyan erősíti az izmokat,de ki szeret megfeszített izomzattal du...ni?!


2015. okt. 6. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Valamit valamiért. Erről szól az élet. Vagy a hüvelyed kockáztatod, vagy a hasfalad feszességét és egy rakat mást. A gyerekvállalás utáni regenerálódás lutri, negyvenévesen pláne. A császár is kockázatos, és megvan az esélye a hüvelyi szülés utáni problémáknak is. Személy szerint azt gondolom, hogy egy természetes folyamat jó eséllyel nem tud akkora kárt okozni, mint egy mesterséges, mivel a testnek elvileg ez a funkciója, a gyógyulása is gyorsabb. Ez alól persze kivétel a mesterségesen szülesztett, vágott, vart nők tucatjai, akik aztán szidják a hüvelyi szülést. Természetes szülésről beszélek, nem gyógyszerrel felturbózott, kipréselt gyerekekről és agyonvágott gátról.
2015. okt. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Vilcsianyuja ***** válasza:
96%

Én 31 évesen szültem, a hüvelyem biza extra tág lett. A szex meg jobb, mint valaha, miután lezajlottak a terhes-szoptatásos-hormonháztartásos-nullalibidós problémáim. A hüvelyfalam volt a legkisebb gond a rosszabb időszakokban is... A férjem is élvezi, nincs problémája, hogy nem stimulálja eléggé a hüvelyfal.

Az, hogy a feszesség mennyire áll vissza, biztosan korfüggő is, de nagyrészt inkább genetikai, nekem fiatalon se volt acélos, várható volt, hogy tág marad, de én nem cserélném el a hüvelyi szülésemet császárra ilyen megfontolásból.

2015. okt. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Ha annyira várnád azt a gyereket, nem gondolkodnál ilyeneken, csak az számítana, hogy egészségesen megszülessen, olyan módon, ahogy az neki (az ő egészségének, fejlődésének) a legmegfelelőbb.
2015. okt. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
De Örülök, hogy 40 évesen szülsz. Én is 40 vagyok, most készülök az elsőre. De nekem majd mindenképpen császár lesz.
2015. okt. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Szerintem a gyereknek az is fontos,hogy a szülei szeressék egymást. Minket apám elhagyott,mert anyám nem foglalkozott az ő igényeivel (is),miután én megszülettem. Aztán anyám örökké engem hibáztatott emiatt. Talán ezért foglalkoztat ez is a babám érkezése mellett.

Nekem is erősen javasolt a császár,de olyan személytelennek érzem.

2015. okt. 6. 19:59
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nekem csak az lehet, mert januárban vágott ki a dokim 4,6 cm daganatot a méh belső faláról. Úgyhogy nekem már van egy vágás a hasamon. Azt mondta dokim csak császárral szülhetek, de nagyon várom.
2015. okt. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Genetika, hogy ki hogyan regenerálódik. Van akinek kinyúlik a hasa és tág marad a hüvelye huszonévesen. De olyan is van, akin nyomot is alig hagy a szülés a negyvenhez közel.
2015. okt. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
igen visszafog állni,még 40 évesen is
2015. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
98%

Miert ne foglalkoztathatna hogy kitagulva marad vagy nem? Van akit az se erdekel hogy 30kgt hizik terhesseg alatt es ugy nez ki mint egy tehen mert eszik amit lat, terhesseg cimszo alatt mert most ketto helyett meg stb..vagy mert baromira kivanja. Mindenki csak masoknak van onkontrolljuk.

Ertem en hogy sokan szules utan lehanyt mackoba es kinyult poloban leteznek es csak a gyerek korul forognak, de konyorgom nem csak anya lesz az ember hanem elvileg megmarad nonek is. Vagy maradnia kene.. Nem kell eldobni az agyunkat mert terhesek vagyunk vagy mert szulunk es anyak leszunk, ezaltal feladni mindent es a noi oldalunkat is.

2015. okt. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
40 vagyok és terhes. Márpedig az intimtorna jó. Nem feszítened kell, hanem feszesebb lesz.
2015. okt. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!