Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mára vagyok kiírva és egyenlőr...

Mára vagyok kiírva és egyenlőre semmi. Nagyon feszült és türelmetlen vagyok, más így van/volt a kiírt dátumnál?

Figyelt kérdés
Mennék már szülni, kb két hete már terhes a terhességem... most már nagyon nyűgös feszült ideges vagyok, semmi nem jó, sehogy nem jó, semmi nem köt le... Nem tudom már mit csináljak, csak várom, hogy történjen valami, kezdődjenek a fájások... egy hete vannak jósló fájásaim, a méhszájam 2110. Mikor lesz már valami?
2016. szept. 10. 18:02
 1/10 piroska és a farkas ***** válasza:
A vàlaszt nem tudom, de kitartàs! Èn az elsőt 4 nappal túlhordtam, dehàt vmiért a babànak kellett még bent az a plussz pár nap.
2016. szept. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem még egy hetem van a kiirtig,kb 3 hete vannak erősen josloim,de doki szerint még egy ideig bent lesz,teljesen zárt vagyok,de azzal vigasztalóm magam,h max 2 hét,mert a dokim a 41. héten elindítsa,kitartást
2016. szept. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

dec 24 re voltam kiírva

én azon izgultam h ne akkor szülessen meg :D


nyugi ...

simán lehet h még van egy heted vagy több

tudod nem rajtad áll h mikor akar megszületni a gyerek :D

2016. szept. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
sokan vannak igy....1,5 hetet hordtam tul a vegen mar a telefont se vettem fel senkinek annyira untam az"egyben vagy még?" tipusu kerdeseket. most varom a masodik babam, hetfore vagyok kiirva de még csak josloim sincsenek full zart vagyok...valoszinu megint mutet lesz,az elsot inditottak, csaszar lett, a masodikat protokollbol nem inditjak mar...hidd el, aterzem a helyzeted, el vagyok keseredve en is
2016. szept. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem 37 hetesen elment a nyakdugo. Kepzelheted.. Onnantol minden nap azt hittem, hogy na majd ma. Utana vegre jott a kiirt datum es el is mult.. Hat brutalis volt az utolso 3 het. Nagyon nagyon lassan telt el. Vegul minden gond nelkul szuletett a babank 40+2re. Viszont az igazsag az, hogy akkorra lettem kesz a szulesre en is. 37 hetesen, mikor meglattam a nyakdugot, akkor megijedtem. Az elso fajasnal meg mar ugye 3 hettel kesobb, akkor meg azt ereztem, hogy vegreee, ez aaaz. Szoval en vegul ugy gondolom, hogy nemcsak a baba, hanem en is akkorra lettem kesz a szulesre.

Ne aggodj, csak biztatni tudlak, mire mi holnap reggel felebredunk, lehet, hogy te meg is szulsz. De mindenesetre mar csak napok vannak, keszulj te is a szulesre magadban, a babad is keszul mar. Nagyon drukkolok, konnyu szulest kivanok

2016. szept. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező megvan már a baba?
2016. szept. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én 11.re voltam ki írva én is felek nagyon az indítástol is meg attól is h valami baja lessz a babának. 37 hetesen a doki 3500g ra tippelte a babámat!
2016. szept. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Még mindig egyben vagyunk. Holnap megyek dokihoz, megbeszéljük mi legyen.
2016. szept. 14. 12:07
 9/10 A kérdező kommentje:
09.16-án megszületett a kisfiam 4 kiloval :) Kinek lett meg azóta a babája?
2016. szept. 22. 16:16
 10/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!

Nagyon sok boldogságot és jó egészséget kívánok!!

36 hkm

2016. szept. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!