Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni vérzés, ez így...

Szülés utáni vérzés, ez így normális?

Figyelt kérdés
5 hete szültem, kb másfél hete elmúlt a vérzésem. 2 napja újra kezdődött. Ez normális?
2016. okt. 1. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de lassan ugyis mesz a hat hetes kontrollra. Szoptatsz? Ha nem, siman lehet menzi is. Vagy megeroltetestol is lehet, nalam legalabbis igy volt. Ugyan nem mult el meg, de ha nem pihentem rosszabb lett.
2016. okt. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha szoptat, akkor is lehet menzesz.

7 hétig véreztem, majd pár nap szünet és 8. hétre megjött, orvos megerősítette, hogy az.

2016. okt. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szoptatok.

14-én lesz a kontroll, majd rákérdezek.

2016. okt. 1. 14:03
 4/6 anonim ***** válasza:
3hétug véreztem szülés után.Kizárólagos szoptatás mellett mégis a 4.hétenmegjött
2016. okt. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Detto, minden szülésem utàn megjött hamar :-(.

1. 5 hét vérzés 4 nap szünet és megjött

2. 4 hét vérzés 1 hét szünet és megjött

3. 3 hét vérzés 1 hét szünet és megjött

De utàltam.


Mondjuk az is lehet, hogy megerőltetted magad,vagy többet cicizett esetleg a baba. 6 héten belül normàlis minden vérzés,az is ha elàll és újra vérzel. Persze mindez csökkenő mennyiségben és ha nem bűzös stb...

2016. okt. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én nem szoptatok sajnos 7 hétig véreztem hol jobban hol kevésbé.aztán 4 nap szünet és ujra..akkor mentem orvoshoz aki mondta ez menstuácio jellegü vérzés,ez tart 7 napja.énis félek normális e ilyen hosszu.de csak mondta volna ha valami nincs rendben
2016. okt. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!