Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiknek téraránytalanság...

Akiknek téraránytalanság miatt lett császármetszésük, leírnátok, h mi volt a ti méretetek és a babáé?

Figyelt kérdés
2016. okt. 6. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Bocs az offért,de

erre senki nem fog vàlaszt adni,mert


1, az abszolút térarànytalansàg ami valóban mérhető és làtható az uh- n az nagyon nagyon ritka

2, a dokik szeretik a relatìv térarànytalansàgot leìrni és sajnos legtöbbször nem is próbàlkoznak a hüvelyi szüléssel,pedig ilyenkor az esetek java részében kiférne a baba,de nem akarnak hosszasan szülni, jobb a pikk pakk kiveszem a gyereket.


Persze szegény anyukàknak megmagyaràzzàk,hogy csak ez az egy lehetőség volt és slussz meg térarànytalansàg...


A fiam 37-es buksival bújt ki,a belső méreteket sosem mondtàk, de kìvülről nincs széles csìpőm( és nem is ez szàmìt mielőtt majd sokan ìrnàk hogy keskeny vagy széles a csìpőjük)70 valamennyi a csìpőkerületem és 157 cm vagyok. Szóval nem ezen múlik,hanem a belső farcsont medence tàvolsàg, hogy ott keresztülfér- e ababa.

2016. okt. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A fiam 5300 grammal született, és a feje is nagy volt.

Én 158 cm vagyok.

Látták UH-on, ezért 38 hetesen megcsászároztak.

2016. okt. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
150 cm magas, 42kg kezdtem 56 kg-al szültem.3850 gr 51 cm
2016. okt. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Èn 154 cm vagyok, ránèzèsre keskeny a csípőm. A fiam 3750 gr-mal, ès 54 cm-mel, 36 cm-es fejkörfogattal született, tehát hozzám kèpest nagy volt.

Császár lett 8 óra vajúdás után. Burokrepesztèssel kezdett a doki, enyhe fájásokkal mentem be(2 nappal előtte is volt már mèrhető), ès 1 ujjnyi tágulással. Nem illeszkedett be a feje, ès rosszul is tartotta. Elmèletileg.

De az első válaszadóval èrtek egyet.


(Èdesanyám 160 cm, mègis megszülte az öcsèmet 4,5 kg-mal, minket nővèremmel 3,5 körül, ès ránèzèsre ugyanolyan alkatúak vagyunk.)

2016. okt. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Fiam 4000g 54cm 36cm fejkörfogattal született.A dokim nem mondta hogy nagy lesz.Szinte a végsőkig várt,már én könyörögtem császárért amikor 4órája tolófájásaim voltak.Relatív téraránytalanság és beilleszkedési rendellenesség szerepel okként.

Lányom 3600g 52cm 34cm fejkörfogattal simán Megszületett.

Én 170cm vagyok mind2 gyerekkel 80kg körül mentem szülni

2016. okt. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Kedves első, teljesen egyetértek, nyilván ez nem attól függ, de gondoltam megkérdezem... Mindenkinek ment a zöld kéz.. :)
2016. okt. 6. 22:10
 7/8 anonim ***** válasza:
158 cm voltam, keskeny csipovel, 55 kgal estem teherbe, 76al mentem szulni. baba 3650 gr es 53 centivel szuletett. nagy volt a feje :) nem az alkatomon mult hanem az o fejkormereten.
2016. okt. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 154 cm vagyok, de nem ez a lényeg, hanem a csípőtövisek távolsága, amire nem emlékszem, mekkora volt. A lányom 3500 gr volt, 54 cm, nem óriás, a feje 35. Viszont egyáltalán nem is tágultam, szerintem igaziból ez volt az ok, csak egyszerűbb volt a zárón megindokolni téraránytalansággal, ami szintén volt.
2016. okt. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!