Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek mi lehet? Vagy...

Szerintetek mi lehet? Vagy normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok,9 hete szültem császárral a lányom,a gyermekágyi vérzésem 7 hétig tartottkb,aztán 4 nap szünet majd megjött a menzeszem,mert elmentem nögyogyaszhoz aki aztmondta menstruácios jellegü vérzés.irt fel Exacyl tablettát,de nem mondta,hogy bármi baj lenne.ez egy hete hétfon volt,most tegnap szinte semmi nem volt mar,de ma reggel még volt pici.meglátom mennyi lesz egész nap.baj lehet?
2016. okt. 10. 06:28
 1/4 anonim ***** válasza:
En termeszetes uton szultem, es az elhuzodo verzes oka nalam az volt, hogy bent maradt egy darab placenta.A 6 heyes kontrolon vettek eszre, Uh-on.Rogton meg is mutottek.Nem tudom, hogy ez csaszarnal elofordulhat-e?!A dokid csinalt Uh-ot?
2016. okt. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csinált uh-ot.De nem mondta hogy barmi baj lenne.felirta ezt a vérzéscsillapitot,meg fogamzasgatlot.de csak mondta volna ha valami van
2016. okt. 10. 10:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csinalt UH-ot, akkor gondolom kellett volna latnia, ha van valami, akkor is ha meg van egy kis verzes. Akkor ne aggodj! Egyebkent a masodik szulesemnel is vereztem eleg sokaig, kb. 5 hetig. Aztan ra 2 hetre nekem is megjott, tartott 5 napig. Viszont azota nem menstrualtam. 10 honapos a lanyom, bar meg szoptatok. Szoval ha nem latott semmit uh-on, akkor szerintem nincs gond. Szep napot!
2016. okt. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen csinált belso uh-t negativ azt irta papirra.es nem mondott semmit hogy baj lenne.felirta a verzescsillapitot meg a fogamzásgátlot es annyi.koszonom neked is szep napot
2016. okt. 10. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!