Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt olyan, akinek nem kellett...

Volt olyan, akinek nem kellett gátmetszés és nem is repedt, se kívül, sem pedig belül, tehát nem is kellett varrni?

Figyelt kérdés

2016. okt. 12. 00:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Unokatestvérem volt így, 2 babát szült az első 40, a második 25 perc alatt jött a világra és semmit nem kellett vágni nála.Hogy hogyan csinálta azt nem tudom ☺...de nagyon szerencsés volt.
2016. okt. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Jelen.

Igaz, hogy a harmadiknál (előző kettőnél vágtak), de most sikerült a gátvédelem. Friss az élmény, tegnap szültem, de egész más a mostani állapotom, mint máskor szülés utan. Varrás nélkül a mozgás is könnyebb, nem beszélve arról, mennyire fájt a wc-zés, a fürdés alatt.

2016. okt. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jött össze (egyiknél vágtak, másiknál egy picit repedtem), de barátnőim között van jópár, az egyiknek 4 kiló fölötti babával is összejött.
2016. okt. 12. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
Nekem már háromszor sikerült, legutóbb tegnapelőtt :)
2016. okt. 12. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Van. Most szult egy 15 eves a falunkban. Se gatmetszes, semmi.
2016. okt. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem nemrég született a második. Gátvédelemmel kezdték,nem is lett volna gond ,ha nem fekszik bután a baba. A vállai miatt szakadtam meg kicsit. Majd talán a harmadik babánál... :D
2016. okt. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A harmadikkal sikerült. Igaz, eléggé villám szülés lett a vége, a baba súlya sem volt nagy.

A szülészeten én voltam a legjobban mozgó frissen szült anyuka. Osszehasonlithatatlan könnyebb volt minden, mint gatmetszes után.

Semmit nem tettem a vágás, repedés elkerülésére, a dokinak sem mondtam, hogy így szeretném. Egyszerűen nem vágott, mert nem kellett.

2016. okt. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Másodiknál sikerült, elsőnél is majdnem :)
2016. okt. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi a baj a válaszommal?
2016. okt. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat! :-) És akkor ilyenkor belül sem varrtak senkit akinek sikerült?
2016. okt. 12. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!