Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt olyan, akinek nem kellett...

Volt olyan, akinek nem kellett gátmetszés és nem is repedt, se kívül, sem pedig belül, tehát nem is kellett varrni?

Figyelt kérdés

2016. okt. 12. 00:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Engem nem, egyszer sem. Csak feltárás volt utána, de semmi sem sérült, így békén is hagytak. Sok sikert kérdező!
2016. okt. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az elso gyereknel sikerult teljesen. Eleve gatvedelemmel indultunk, mert ahol szultem, ott ez az alap, vagnak, ha kell, de nem automatikusan. Hosszu es lassu volt a kitolas a gatvedelem miatt, mert a baba feje nagy volt, de sikerult, egyaltalan nem repedtem.

A masodik szulesnel is sikerulttulajdonkeppen a gatvedelem, de ott a mehszajam repedt. A ketto egymastol fuggetlen, mert a mehszajrepedes gatmetszesnel is ugyanugy megtortenhet, azzal nem tudnak mit kezdeni. Akkor kaptam oxitocint, tul sokat, mint utolag kiderult. Olyan gyorsan megindult a kitolas, hogy a a mehszajam nem birta a tempot es repedt. Az elso tolofajas utan sikerult egy kicsit lassitani, igy vegul a gatvedelem osszejott.


Nem tudom, hogy metszessel milyen szulni, orulok, hogy nem volt ra szukseg. Semmilyem negativ kovetkezmenye nem lett nalam a gatvedelemnek, pedig az utolso is mar 7 eve volt. Nem tagultam ki, semmi hasonlo.

2016. okt. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A második és a harmadik gyermekünkkel nekem sikerült így szülni. A második alig 2,5 óra volt, a harmadik meg másfél óra alatt megvolt. Már aznap ülve ettem az ebédemet. Viszont ehhez szerintem kellett az hogy az elsővel 16 órát vajúdtam és vele a gátmetszés ellenére a hüvelyfalam is végig repedt. Na vele egy "élmény" volt a 16óra vajúdás után még a varrás!
2016. okt. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!