Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leendő Anyukák! Ti hány hetes...

Leendő Anyukák! Ti hány hetes korban jöttetek el terhes szabira?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 12:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én 5 hónapos terhes voltam akkor.
2012. febr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Terhes szabi? Csak tippelgetni tudok, hogy a beteg állományra gondolsz. Alapesetben egy egészséges várandósság nem betegség, tehát nyugodtan lehet mellette dolgozni. Ettől persze akinek az egészségügyi állapota és/vagy munkája jellege indokolja bármelyik héten táppénzre mehet. A táppénz szabályok drasztikus változása, illetve amiatt, hogy a családok nagy részénél minden fillér számít manapság a többség addig dolgozik amíg az orvos engedi. Kis túlzással néhány munkatársam a munkahelyről ment szülni.
2012. febr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
20 hetesen,de bírtam volna tovább is,csak a munkahelyemen nem voltak megfelelőek a körülmények
2012. febr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Csak az utolsó 4 hétben maradtam otthon. Semmi nem indokolta, hogy betegállományba menjek, és a pénz is nagyon kellett...
2012. febr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
8 hetessen.ápolónő vagyok fiam 10 hetes
2012. febr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38 hetesen mentem táppénzre, de már 34 hetes koromtól otthon voltam, akkor vettem ki először az éves szabimat, majd miután elfogyott, jött a táppénz. Dolgoztam volna tovább is, de költözködtünk, így az elvette minden energiámat, időmet.
2012. febr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én 7 hetes terhesség óta vagyok itthol. Varrodában szalagvezető voltam. Ngayon sok szaladgálást nem bírtam volna, na meg a sok stressz. Nekünk nehezen is sikerült , sikertelen lombikok után jött természetes uton és nem mertem kockáztatni. na meg a válság miatt akkor vettek le minket 6 órába mikor kiderült , hogy terhes vagyok. Ugyhogy semmi nem szolt melette, hogy dolgozzak. És a táppénzem is sokkal több mint a 6 órás fizetés , amiért 8-10 órát dolgoznak a kollégáim. Én így jártam jobban.
2012. febr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
35 hetesen, akkor vettem ki a megmaradt szabikat és csak kb. 2 hetet voltam táppénzen
2012. febr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34. hétig dolgoztam!
2012. febr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
35. hétig dolgoztam az elsővel, most 3. hónapban vagyok a második babával, ugyan itthon vagyok, de pihenésről szó sincs, 11 hónapos a "nagy" aki most ráadásul beteg is, pffff, megerőltetőbb, mint mikor 8 órába bejártam az irodába...
2012. febr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!