Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti hogyan éltétek át a szülést?

Ti hogyan éltétek át a szülést?

Figyelt kérdés
Eddig még nem neagyon kérdezgettem senkitől, és kívácsi vagyok rá. Az első gyermekemet várom és nem vagyok otthon ebben a témában.
2016. okt. 27. 19:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Jol:) 5 ora alatt lezajlott mindenestol. (Vajudast, varrast is beleertve) elfolyt otthon a viz, bementunk, akkor voltam 4 cm. Egesz vegig a ctg-n figyeltek meg jottem a fajasok, amik persze fajtak de kibirhatoak voltak. Aztan 3 oraval kesobb mar 9 cm voltam, aztan vartunk a dokimra 😀 Azt mondtak h mivel nem faj annyira ezert nem surgos siman varhatunk a 10 centire... Na aztan attoltak szulni. 25 percig tartott a kitolas, vegul vakumot kellett alkalmazni mert nem ment anelkul.... (Aminek semmi nyoma a babán.) aztan meglett 🙂 A kitolasi szakasz se fajt, a gatmetszes se pedig van vagy 7-8 cm a vagasom... Egyedul ami rohadtul fajt az maga a varratom volt... 2 hetig fajt reggeltol estig... Ulni se birtam meg semmit. Mindennek 5 hete. Mar begyogyult nem is latszik.

Maga a heg az viszont erzekeny. Talan majd javul azis:)

2016. nov. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!